Головна » Анонси » Навчальні заходи для майстрів та ремісників

Громадська організація “Український центр інтелектуального розвитку” проводить серію безкоштовних навчальних заходів для майстрів та ремісників в рамках проекту “Розвиток традиційних народних ремесел як драйвер зростання малого і середнього підприємництва та самозайнятості в прикордонних громадах України і Білорусі”. Детальна інформація в листі, що додається. Менеджер проекту Юлія Філіп’єва +380968148413.

Докладніше

У березні та квітні для мешканців Київської, Житомирської, Чернігівської, Рівненської, Волинської областей відбудуться тренінги для народних майстрів та хендмейдерів, які хочуть дізнатися, як продавати власні вироби он-лайн.

До участі у навчальних модулях запрошуються: хендмейдери та ремісники, які прагнуть навчитися он-лайн продажам, дізнатися про ресурси, що допомагають це зробити; навчитися способам представлення себе та продажу власних виробів в Інтернеті.

Під час навчальних модулів учасники дізнаються про специфіку продажу хенд-мейд виробів на ресурсах Crafta.ua, eBay, Amazon Handmade, Etsy та через соціальні мережі – Facebook та Іnstagram.

Окремо тренери розкажуть про суто практичні речі, з якими пов’язана торгівля на будь-якій платформі: доставка та оплата товару, питання безпеки і збереження, взаємодія з митницею.

Навчання проводитимуть досвідчені тренери та практикуючі продавці (Катерина Вітковська – Etsy, Олег Білоногий – eBay, Олександр Радич – Amazon Handmade).

Участь у тренінгах безкоштовна.

Обов’язкова умова – попередня реєстрація за посиланням bit.ly/polissyatrainings до 10 березня (для першої хвилі) та 14 квітня (для другої хвилі).

17 березня – Луцьк, Головпоштамт – Crafta (Ольга Костюк, Дарина Конох)

24 березня – Чернигов, Головпоштамт – eBay (Олег Билоногий)

31 березня – Рівне, Головпоштамт – Etsy 1 (Катерина Вітковська)

14 квітня –  Буча, Київська обл., ГНЦ “Зелена Буча” – Amazon Handmade (Олександр Радич)

21 квітня –  Буча, Київська обл., ГНЦ “Зелена Буча” – Доставка і оплата (Укрпошта, Payoneer)

19 травня – Рівне, Головпоштамт – Etsy 1 (Катерина Вітковська)

26 травня – Житомир, Дім української культури – Особливості ціноутворення: як прорахувати собівартість та як працювати з ціною для клієнтів (Тетяна Герасимова, Анна Римаренко).

В програмі можливі уточнення та доповнення.

Оновлення інформації про проект –  на сторінці https://www.facebook.com/craft.it.eaptc/

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою ucidngo.craft@gmail.com

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс