Надаємо примірний перелік заходів до плану роботи на 2018 рік
Завантажити

Прохання заповнити форму зі своїми пропозиціями щодо заходів

Головна » Облік майстрів народної творчості

ОБЛІК

майстрів народної творчості традиційного народного, сучасного декоративно-прикладного та аматорського образотворчого мистецтва області

 

АНДРУШІВСЬКИЙ р-н

  1. Ковальчук Валентин Андрійович (художник)
  2. Розкопінський Леонід Михайлович (художник)
  3. Шпаківська Неоніла Володимирівна (традиційна вишивка)
  4. Вох Надія Тимофіївна (традиційна вишивка)
  5. Невідомська Надія Степанівна (художня вишивка)
  6. Крошко Іван Олександрович (художник)
  7. Хромченко Олег Олександрович (вітражні вироби)
  8. Рожко Валентина Філімонівна (в’язання)
  9. Когут Сергій Олександрович (скульптор)
  10. Ісмаїлова Маріанна Петрівна (вишивка стрічками)
  11. Кравчук Валентина Георгіївна (сучасна вишивка, солоне тісто)

БАРАНІВСЬКИЙ р-н

  1. Муравська Валентина Юріївна (художня вишивка).
  2. Семенюк Надія Василівна (художня вишивка).
  3. Майструк Микола Іванович (художня вишивка).
  4. Ткачук Руслана Миколаївна (флористика).
  5. Шевчук Олена Феодосіївна (традиційна вишка).
  6. Воробей Тетяна Миколаївна (вироби з бурштину)
  7. Полюшкевич Леонід Павлович (художник)
  8. Кравчук Володимир Ігорович (художник)

БЕРДИЧІВСЬКИЙ р-н

  1. Юмаєва Ольга Петрівна (художня вишивка)
  2. Неверко Неля Григорівна (художня вишивка картин)
  3. Довбищук Михайло Миколайович (різьбярство)
  4. Цаплюк Тамара Іванівна (традиційна вишивка)

БРУСИЛІВСЬКИЙ р-н

  1. Куриленко Ганна Йосипівна (вироби з кукурудзяного листя)
  2. Кравчук Іван Григорович (художник)
  3. Цисельський Володимир Володимирович (художник)
  4. Решта Іван Вікторович (гончарство)
  5. Решта Данило Вікторович (гончарство)

ХОРОШІВСЬКИЙ р-н

  1. Весельський Антон Мар’янович (художник)
  2. Чайковський Віктор Костянтинович (ювелірні вироби)

ЄМІЛЬЧИНСЬКИЙ р-н

  1. Антоненко Ганна Володимирівна (традиційна вишивка)
  2. Саган Зінаїда Іванівна (традиційна вишивка)

ЖИТОМИРСЬКИЙ р-н

  1. Скремінська Антоніна Францівна (лозоплетіння)
  2. Добровольска Лідія Петрівна (лозоплетіння)
  3. Кальніченко Ганна Явдокимівна (традиційна вишивка)
  4. Атаманчук Марія Федорівна (художня вишивка)
  5. Захарова Ніна Мартинівна (художня вишивка)
  6. Івасенко Лариса Петрівна (художня вишивка)
  7. Підгородецький Олександр Васильович (художник)
  8. Ільченко Костянтин Васильович (бондарство)
  9. Куник Тамара Володимирівна (художня вишивка)
  10. Випорхонюк Світлана Олексіївна (художня вишивка)
  11. Поліщук Костянтин Віталійович (коваль)
  12. Ємець Віталій Аркадійович (бондар)
  13. Сенькін Віталій Андрійович (художник)
  14. Кравчук Галина Сергіївна (соломо плетіння)

КОРОСТИШІВСЬКИЙ р-н

  1. Рожик Віталій Миколайович (скульптор)
  2. Марчинська Людмила Володимирівна (художня вишивка),
  3. Дерпач Володимир Федорович (художник)
  4. Карпюк Петро Пилипович (художник)
  5. Оникійчук Микола Володимирович (художник)
  6. Чорний Микола Григорович (різьбяр)
  7. Бондарчук Василь Іванович (художник)
  8. Ткач Галина Антонівна (художня вишивка)
  9. Пащенко Тетяна Болеславівна (художня вишивка)

КОРОСТЕНСЬКИЙ р-н

  1. Карпенко Ольга Іванівна (килимарство)
  2. Кириєнко Сергій Олексійович (художник)
  3. Войтенко Валентина Іванівна (традиційна вишивка)
  4. Кошицька Ірина Петрівна (традиційна вишивка)
  5. Гаєвський Анатолій Миколайович (різьба по дереву)

ЛЮБАРСЬКИЙ р-н

  1. Білоус Тетяна Михайлівна (традиційна вишивки)
  2. Мельник О.Н. (художня вишивки)
  3. Ткачук Л.С. (художня вишивки)

МАЛИНСЬКИЙ р-н

  1. Зінчук Марія Іванівна (вишивка та ткацтво)
  2. Старченко Надія Володимирівна (килимарство)
  3. Горай Марина Олександрівна (традиційна вишивка)

НАРОДИЦЬКИЙ р-н

  1. Шевченко Ольга Іванівна (інкрустація соломкою)

НОВОГРАД – ВОЛИНСЬКИЙ р-н

  1. Гнітецька Олена Михайлівна (художня вишивки),

ОВРУЦЬКИИЙ р-н

  1. Климович Микола Іванович. (художня обробка соломи)
  2. Задорожня Ганна Дмитрівна (традиційна вишивка)
  3. Лісовська Олена Григорівна (традиційна вишивка)
  4. Духновський Михайло Андрійович (різьбярство)
  5. Коновальчук Валентина Іванівна (традиційна вишивка)
  6. Гриб Ганна Миколаївна (традиційна вишивка)
  7. Швайдак Людмила Олександрівна (художня вишивка)

 РАДОМИШИЛЬСКИЙ р-н

  1. Кириченко Станіслава Адольфівна (художня вишивка
  2. Стратович Микола Петрович (художник)
  3. Оксьоненко Ганна Якимівна (художня вишивка)
  4. Мацапура Надія Михайлівна (художня вишивка)
  5. Оніщенко Ольга Петрівна (художня вишивка)
  6. Кузьменко Валентина Іванівна (художня вишивка)
  7. Боженко Антоніна Ананіївна (художня вишивка)
  8. Янович Катерина Кузьмівна (художня вишивка)
  9. Цвік Генадій Валерійович (різьба по дереву)
  10. Кришевич Раїса Юріївна (художня вишивка)
  11. Тужик Ліна Григорівна (художня вишивка),
  12. Сарна Ольга Григорівна ( художня вишивка бісером)
  13. Стужук Надія Петрівна (художня вишивка0
  14. Макаренко Ольга Петрівна (художня вишивка)
  15. Фурман Сніжана Юріївна (художня вишивка)
  16. Збировська Ніна Миколаївна (художня вишивка)
  17. Степанчук Наталія Анатоліївна (художня вишивка)

РОМАНІВСЬКИЙ р-н

  1. Кондратюк Юрій Павлович (різьба поде реву)
  2. Савченко Володимир Володимирович (різьба по дереву)
  3. Чепіль Світлана Анатоліївна (художня вишивка)
  4. Оржаховська Юлія Костянтинівна (художня вишивка)
  5. Лісовець Віра Костянтинівна (художня вишивка)
  6. Побережник Володимир Дмитрович (різьба по дереву)
  7. Орженік Наталія Володимирівна (різьба по дереву)
  8. Панасюк Світлана Володимирівна (обереги)
  9. Брвсунівська Інна Іванівна (писанкарство)

РУЖИНСЬКИЙ р-н

  1. Любарський Іван Іванович (різьбяр)
  2. Заєць Юрій Миколайович (художня обробка металу)

ПОПІЛЬНЯНСЬКИЙ р-н

  1. Сдобнікова Тетяна Іванівна (художня вишивка)
  2. Яременко Таміла Павлівна (традиційна вишивка)
  3. Алексеєнко Юрій Герасимович (художня вишивка)
  4. Проліско Андрій Андрійович (різьба по дереву, образотворче мистецтво)

ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКИЙ р-н

  1. Лисюк Володимир Олександрович (різьба по дереву)
  2. Козяр Світлана Петрівна (традиційна вишивка)

ЧЕРНЯХІВСЬКИЙ р-н

  1. Янович Ніна Петрівна (художня вишивка)

ЧУДНІВСЬКИЙ р-н

  1. Багінський Сергій Олександрович (художник)
  2. Закліковська Ірина Броніславівна (в’язання гачком)
  3. Бугайчук Світлана Володимирівна (живопис)
  4. Хитрич Анжела Михайлівна (художня вишивка)
  5. Бугайчук Наталія Володимирівна (живопис

м. Бердичів

  1. Вахніцький Олександр Олексійович (різьба по дереву)
  2. Татаренцев Володимир Іванович (художник),.
  3. Чебаненко Юрій Гаврилович (художник).
  4. Жигадло Павло Іванович (художник).
  5. Міщенко В’ячеслав Володимирович ( художник)
  6. Романчук Микола Васильович (художник)
  7. Алімов Олександр Володимирович (художник)
  8. Дзюрбей Ольга Олександрівна (художник).
  9. Живун Лариса Миколаївна (художник)

м. Житомир

  1. Ямчинська Галина Володимирівна (витинанка)
  2. Весельский Микола Францович (різьба по дереву), .
  3. Рогузько Олена Миколаївна (художник)
  4. Бабак Іван Прокопович (декоративно-графічні вироби на корі берези)
  5. Дедюль Оксана мПетрівна (лялька мотанка)
  6. Марцинюк Микола Миколайович
  7. Марцинюк Галина Дмитрівна (художня вишивка).
  8. Главацька Алла Іванівна (традиційна вишивка),
  9. Гусева Генефа Болеславівна (художня вишивка)
  10. Осовский Франц Юліанович (різьбам по дереву)
  11. Федорчук Ольга Леонідівна (графіка).
  12. Улько Тетяна Анатоліївна (витинанка),
  13. Расенчук Зоя Борисівна (традиційна вишивка)
  14. Савка Тетяна Юріївна (тістопластика)
  15. Мілько Ганна Валеріїна (писанкарство),
  16. Ренова Олена Всеволодівна (бісероплетіння)
  17. Арбузова Оксана Анатоліївна (декоративно-прикладне мистецтво)
  18. Ратнер Ірина Ісаківна (кераміка)
  19. Нагребецька Людмила Вікторівна (художнє в’язання)
  20. Потапова Ірина Миколаївна (в’язання гачком)
  21. Журба Ірина Пилипівна (художня вишивка гладдю)
  22. Залізнюк Інна Анатоліївна (традиційна вишивка).
  23. Пустовойт Нінель Олексіївна (м’яка іграшка),
  24. Примак Тамара Сергіївна (м’яка іграшка),
  25. Брега Алла Петрівна (традиційна вишивка)
  26. Канарьова Ольга Вікторівна (писанкарств).
  27. Волошина Алла Олексіївна (іконопис)
  28. Тодорович Людмила В’ячеславівна (авторська лялька)
  29. Казанська Катерина Миколаївна (бісероплетіння)
  30. Тесленко Світлана Анатоліївна (витинанка)
  31. Дишкант Жанна Євгеніївна (дизайнер)
  32. Поліщук Світлана Петрівна (полімерна глина)
  33. Бондар Ніна Володимирівна (традиційна вишивка)
  34. Падюк Ірина Володимирівна (лялька- мотанка)
  35. Нестерчук Алла Анатоліївна (писанкарство)
  36. Коткова Тетяна Миколаївна. (традиційна вишивка)
  37. Бондарчук Людмила Андріївна (лозоплетіння)
  38. Харитонова Наталія Василівна (в’язання)
  39. Рогожина Любов Петрівна (традиційна вишивка)
  40. Алейнікова Олена Андріївна (декоративно-прикладне).
  41. Гулик Світлана Адольфівна (в’зання гачком)
  42. Карпінська Ольга Володимирівна (вітражний розпис на склі)
  43. Остапчук Микола Олексійович (різьбяр)
  44. Івченко Ганна Миколаївна (лялька-мотанка)
  45. Антипчук Наталія Вікторівна (традиційна вишивка)
  46. Давидовський Сергій Сергійович (кераміка)
  47. Ніколюк Наталія Юріївна (традиційна вишвка).

м. Новоград-Волинський

  1. Пінкусевич Ірина Олександрівна (художня вишивка)
  2. Дмитрук Тетяна Миколаївна (фітодизайн)
  3. Заїка Леонід Якович (флористика)
  4. Баранський Іван Іванович (різьба по дереву)
  5. Назаревич Вікторія Валеріївна (бісероплетіння)
  6. Скворцова Світлана Василівна (бісероплетіння)
  7. Голеня Ірина Іванівна (декоративний розпис, глина

м. КОРОСТЕНЬ

  1. Волківський Анатолій Володимирович (різьба по дереву)
  2. Карпов Іван Миколайович (коваль)
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс