Головна » Майстри » Майстри декоративно-прикладного мистецтва » Бугайчук Наталія Володимирівна – майстер народної творчості, художниця

Бугайчук Наталія ще з дошкільного віку цікавилась усіма видами образотворчого мистецтва:живописом, графікою, скульптурою, декоративно-прикладним мистецтвом. Під час навчання в школі постійно брала участь у конкурсах дитячої творчості та тематичних виставках.

У 2005 році з відзнакою закінчила Коледж мистецтв ім.. А. Ерделі Закарпатського художнього інституту за спеціальністю образотворче та декоративно-прикладне мистецтво, спеціалізація – художня кераміка та здобули кваліфікацію художника – майстра.

У2010 році з відзнакою закінчила Закарпатський художній інститут.

З 2010 року працює вчителем образотворчого мистецтва та художньої культури у загально освітніх школах Чуднівського району Житомирської області, а також керівником гуртків дитячої творчості Чуднівського районного будинку школярів.

Майстриня працює в авторській техніці олійними фарбами.

У постійних творчих пошуках художниця звертається до різних жанрів та технік живопису, але саме народна творчість в усіх її різноманітних проявах, чи то образотворче та декоративно-прикладне мистецтво, чи усна народна творчість, обряди, звичаї або побут українського народу, стали для Наталії безмежним океаном натхнення і поштовхом до творення нового, сучасного звучання давніх мистецтв народу. Ознайомлюючись, вивчаючи та опрацьовуючи зразки народного мистецтва, художниця відчуває глибокий зв’язок з рідним народом, намагається ідентифікувати себе як його часточку, передати свої внутрішні переживання і пізнати себе.

Творчість для майстрині є не лише художнім покликанням виразити себе, а й віднайти свою єдність з душею народу, вростися корінням глибокого глибоко в рідну українську землю і дати світові нові плоди –твори власної творчості.

За відродження, збереження та популяризацію кращих зразків традиційного народного мистецтва Поліського краю Бугайчук Наталія Володимирівна неодноразово була нагороджена Дипломами та Подяками.

За досягнуті успіхи у відродженні, збереженні та популяризації самобутнього народного мистецтва та етнографії рідного краю колегією управління культури від 26.09.2013 р. № 4/6 Бугайчук Наталії Володимирівні присвоєно звання «майстер народної творчості».

Не бажаючи зупинятися на досягнутому, Наталія щоразу прагне досягнути більшого, вдосконалити свою майстерність. Перебуваючи в постійному процесі творення – від стадії замальовок та ескізів до готового виставкового твору, художниця одночасно займається пошуком нових технік і матеріалів, покращує свою авторську живописну манеру.

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=”thumbnails” theme_id=”1″ gallery_id=”43″ sort_by=”order” order_by=”asc” show_search_box=”0″ search_box_width=”180″ image_column_number=”5″ images_per_page=”30″ image_title=”none” image_enable_page=”1″ thumb_width=”180″ thumb_height=”120″ thumb_click_action=”undefined” thumb_link_target=”undefined” popup_fullscreen=”0″ popup_autoplay=”0″ popup_width=”800″ popup_height=”500″ popup_effect=”null” popup_interval=”5″ popup_enable_filmstrip=”1″ popup_filmstrip_height=”50″ popup_enable_ctrl_btn=”1″ popup_enable_fullscreen=”1″ popup_enable_info=”1″ popup_info_always_show=”0″ popup_enable_rate=”0″ popup_enable_comment=”1″ popup_hit_counter=”0″ popup_enable_facebook=”1″ popup_enable_twitter=”1″ popup_enable_google=”1″ popup_enable_pinterest=”0″ popup_enable_tumblr=”0″ watermark_type=”image” watermark_link=”https://www.tvorchist.com.ua” watermark_url=”https://www.tvorchist.com.ua/wp-content/uploads/photo-gallery/logo5.png” watermark_width=”90″ watermark_height=”90″ watermark_opacity=”30″ watermark_position=”bottom-right”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс