Головна » Новини » Форум “Підтримка та розвиток народних промислів та ремесел, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва”

18 листопада 2017 року спеціалісти Житомирського обласного Центру народної творчості взяли участь у роботі форуму на тему: “Підтримка та розвиток народних промислів та ремесел, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва”. Форум відбувся в приміщенні Центру розвитку місцевого самоврядування (вул. Михайлівська, 7 ).

Метою проведення форуму було підвищення рівня навиків і знань майстрів з розвитку власної справи, забезпечення умов для подальшого розвитку народних промислів поліського краю з огляду на пріоритетність розвитку туризму в місті та області. Розглядались та обговорювались фахівцями народних промислів, майстрами народної творчості, музейниками, підприємцями, представниками бізнес-середовища ряд питань про традиції та сучасність в народній творчості Полісся, відродження традиційних ринків збуту, реклами та брендування виробів мистецтва, сучасні форми підтримки народних художніх промислів. Про подальший розвиток осередків народних промислів, як об’єктів туризму та чинник актуалізації національної культурної спадщини виступила в. о. начальника управління культури обласної державної адміністрації Парфентієва Тетяна Миколаївна.

Форум вела Харчук Лариса Петрівна — директор КЗ “Центральної бібліотечної системи” Житомирської міської ради.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс