Головна » Майстри » Майстри декоративно-прикладного мистецтва » Гаєвський Анатолій Миколайович – майстер народної творчості різьби по дереву

Любов до роботи з деревом у Анатолія Миколайовича закладена ще з дитинства, бо в родинному будинку завжди пахло свіжоструганим деревом – кругом стояли майстерно зроблені батьком дерев’яні двері, вікна, полички. Анатолію хотілося зробити це по своєму, більш складніше і оригінальніше. Майстер почав цікавитися спеціальною літературою, роботами інших майстрів і багато працювати, вдосконалюючи свою майстерність. Праця і наполегливість увінчалися успіхом – тепер Анатолій Миколайович один з найкращих майстрів художньої обробки дерева в районі.

Слушно відмітити, що Анатолій Миколайович працює виключно зі складними моделями-виробами. Це і точений дерев’яний посуд, вирізані і виточені ложки, кіоти (рамки-підставки) для церковних ікон. Його роботи прикрашають не лише оселі мешканців села, а й Ушомирську церкву, капличку Пугачівського дитячого будинку-інтернату.

Анатолій Миколайович активний учаснику виставок традиційного народного та декоративно-прикладного мистецтва. Його роботами милуються глядачі на творчих звітах Коростенського району, присвячених Дню Незалежності України (2011-2013р.), звітному концерті творчих колективів та виконавців присвяченому 200-річчю народження Т.Г. Шевченка (м. Житомир, 2014р.), обласному святі народної творчості «Рушники мого села» (м. Андрушівка, 2013р.), І-V обласному святі декоративно-прикладного мистецтва «Майстерний червень» (м. Житомир).

За відродження, збереження та популяризацію кращих зразків традиційного народного мистецтва Поліського краю Гаевський Анатолій Миколайович неодноразово був нагороджений Дипломами та Подяками.

За досягнуті успіхи у відродженні, збереженні та популяризації самобутнього народного мистецтва та етнографії рідного краю колегією управління культури від 18.06.2014 р. № Каєвському Анатолію Миколайовичу присвоєно звання «майстер народної творчості».

Унікальність виробів Анатолія Миколайовича полягає в їх неповторності, оригінальності. В його руках древо оживає, перетворюється на справжній шедевр.

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=”thumbnails” theme_id=”1″ gallery_id=”42″ sort_by=”order” order_by=”asc” image_column_number=”5″ images_per_page=”30″ image_title=”none” image_enable_page=”1″ thumb_width=”180″ thumb_height=”120″ popup_fullscreen=”0″ popup_autoplay=”0″ popup_width=”800″ popup_height=”500″ popup_effect=”cubeH” popup_interval=”5″ popup_enable_filmstrip=”1″ popup_filmstrip_height=”50″ popup_enable_ctrl_btn=”1″ popup_enable_fullscreen=”1″ popup_enable_comment=”1″ popup_enable_facebook=”1″ popup_enable_twitter=”1″ popup_enable_google=”1″ watermark_type=”image” watermark_link=”https://www.tvorchist.com.ua” watermark_url=”https://www.tvorchist.com.ua/wp-content/uploads/photo-gallery/logo5.png” watermark_width=”90″ watermark_height=”90″ watermark_opacity=”30″ watermark_position=”bottom-right”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс