Головна » Новини » ХІ Всеукраїнське літературно-мистецьке свято «Просто на Покрову»

14 жовтня 2017 року відбулось традиційне вже ХІ Всеукраїнське літературно-мистецьке свято «Просто на Покрову» у місті Коростень.

 Засновники та організатори свята: В. Васильчук — письменник і журналіст, член спілки письменників України, Коростенська райдержадміністрація, Коростенська районна рада, відділи культури і туризму, літературно-мистецька студія “Древлянка”, тижневик “Вечірній Коростень”,обласний Центр народної творчості Житомирської обласної ради, управління культури обласної державної адміністрації.

У Коростенському палаці культури імені Тараса Шевченка в літературних змаганнях «Поетичний марафон» та «Урок прози» брали участь як поважні митці, так і літератори-початківці з різних областей України.

Переможцями «Поетичного марафону» у 2017 році стали:

ІІІ місце – Олег Антонюк (Озарянін), м. Житомир;

ІІ місце – Микола Антощак, м. Київ;

І місце – Валерій Хмелівський, м. Бердичів.

В «Уроці прози»:

ІІІ місце – Поліна Камінська, м. Коростень;

ІІ місце – Тетяна Кереселідзе, м. Коростень;

І місце – Ірина Кримська, м. Малин.

Деякі майстри слова отримали грамоти та подяки за участь і за любов до Коростенщини.

Найвідомішою учасницею свята було визнано голову Житомирської обласної організації Національної Спілки письменників, начальника управління сімї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Світлану Гресь, а генієм свята – відомого письменника-фантаста Тимура Литовченка.

Також у рамках літературно-мистецького свята відбулись відвідини садиби-музею В. Юхимовича, покладання квітів до меморіальної дошки письменнику-земляку В. Нечипоренку, меморіальних дошок Н. Сингаївському, М. Казимиренку, вручення Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Василя Юхимовича, літературної відзнаки імені В. Нечипоренка та концертна програма.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс