Народний аматорський фольклорний колектив «Дивоцвіт» Дивинського сільського Будинку культури Брусилівського району

Керівник — Юлія Базилюк.

Колектив створено в 1980 році при Дивинському сільському Будинку культури на базі хор-ланки за ініціативи Івана Прокоповича Радченка, його першого керівника.

З 1996…

Жіночий вокальний ансамбль діє при Брусилівському РБК вже більше двадцяти років. Його організатором і засновником став ветеран культосвітньої роботи в минулому викладач і директор Брусилівської музичної школи, а потім завідуючий районним відділом культури Олексій Іванович Вантула.

Впродовж років…

Зразковий аматорський фольклорно-етнографічний колектив “Козачата” Покришівського сільського Будинку культури Брусилівського району

Керівник — Ліна Ґудзь.

Колектив створений при Покришівському сільському Будинку культури в 1994 році за ініціативи Сергія Степановича Казміренка, який був його першим керівником.

З 2001 року гурт очолює…

Народний аматорський фольклорний колектив «Калина» Брусилівського районного Будинку культури

Керівник — Ксенія Федишина.

Колектив створений у 2001 році за ініціативи Ксенії Василівни Феди-

шиної, яка є його незмінним керівником.

У 2006 році колективу присвоєно звання «народний аматорський».

Головний творчий напрямок…

Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив “Здвижаночка” Покришівського сільського Будинку культури Брусилівського району

Керівник — Ліна Ґудзь.

Колектив створений у 1989 році як сімейний колектив Казміренків. Його засновником і незмінним керівником є директор Покришівського сільського Будинку культури Ліна Степанівна Гудзь.

У 1996…

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс