Жіночий вокальний ансамбль «Зорепад» створений у квітні 2003 року. На даний час колектив нараховує 10 учасників – це студенти Новочорторийського ДАТ.

Репертуар колективу різноманітний, він включає народні авторські та естрадні пісні.

Ансамбль завжди з успіхом виступає на сцені учбового закладу,…

Вокальний ансамбль створений у 2003 році. На даний час колектив нараховує 13 учасників. Це вчителі, вихователі дитячого садка, соціальні працівники, працівники культури. Репертуар колективу різноманітний: він включає народні пісні, пісні українських та зарубіжних авторів, польські народні пісні. Колектив завжди з…

Чоловічий вокальний квартет створений в серпні 1999 року. На даний час колектив нараховує чотири учасники. Це методисти районного будинку культури, викладач Любарського професійного ліцею та художній керівник Новочорторийського аграрного технікуму.

Репертуар колективу різноманітний, він включає народні, авторські та естрадні пісні.…

Ансамбль української пісні створений в 1970 році. Першим керівником був Кучінський М.І., пізніше- Розгон Н.Г. Репертуар підбирали народний.  Зріс художній рівень після того як прийшов у будинок культури на посаду художнього керівника Батюк Ігор Іванович.

Ансамбль народної пісні неодноразово…

Вокально-хореографічний ансамбль «Ярославка» створили викладач школи мистецтв Людмила Будім і хореографафи Наталія Ярош та Людмила Воробей.

Ансамбль брав участь у заключному концерті ІІІ фестивалі польської культури в Україні, який відбувся у Києві в 2003 році.…

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс