Колектив духового оркестру був створений понад 30 років тому із студентів і викладачів коледжу.

З 1998 року керівником оркестру працює Іван Артемович Мазуренко. Сьогодні цей колектив налічує 30 чоловік.

Колектив оркестру виступає на концертах, святкових вечорах, фестивалях. Він є лауреатом…

Хоровий колектив був створений у 1984 році. Проводив велику концертну діяльність у місті та в медичних закладах області. В 2000 році хору було присвоєно почесне звання «народний аматорський».

Репертуар хору складає понад 50 пісень для мішаного складу, більше 10 –…

Керівник ансамблю Я.І.Поліщук

Основи ансамблю були закладені у 1990 році, коли він був підготовчим хором зразкової студії Центру дитячої творчості „Струмочок” м. Житомира.

Керівником ансамблю є Ядвіга Поліщук, концертмейстером – Богдан Поліщук. Колектив нараховує 65 дітей: 16 хлопчиків і 49…

Колектив був створений в 2003 році. Його організатором і художнім керівником є Тамара Павлівна  Зіненко. До складу колективу входять 9 дівчат (студентки коледжу).  На базі колективу створено малі вокальні форми: солісти, дует, тріо.

Дівчата постійно виступають на концертах,…

Студентський хор створено 4 травня 2000 р.

Керівники колективу: народний артист України Іван Сльота, головний диригент поліського державного ансамблю пісні і танцю «Льонок» та заслужена артистка України Валентина Бартош.

В репертуарі колективу українські народні пісні в обробці А.Авдієвського, М.Хоменка, П.Андрійчука…

Створений у 1991 році 22 травня 1996 року  Колегією управління культури обласної державної адміністрації хору було присвоєно звання «Зразковий».

Колектив є постійним учасником концертів, що проводяться в області до державних свят та ювілейних дат видатних композиторів.

Хор постійно бере…

Перший керівник хору (1990-2005) П.І.Атонєвський Теперешній керівник І. П. Бочковський.

Чоловічий хор під назвою „Полісся” був створений за ініціативи Обласного відділення Спілки поляків України в 1990 році. Художнім керівником хору (до травня 2005 р.) був Павло Антонєвський, концертмейстером (а з…

Керівник хору І.С.Красовський

Хор засновано в 1997 році за ініціативи голови Об’єднання поляків Житомирщини “Полонія” Тадеуша Ренькаса. Хористи обрали своїм артистичним патроном відомого польського композитора й піаніста Ю. Зарембського (1854-1885), зв’язаного народженням і творчістю з Житомиром. Від моменту створення хором…

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс