Головна » Майстри » Майстри декоративно-прикладного мистецтва » Карпінська Ольга Володимирівна майстер народної творчості художнього розпису на склі (вітраж)

Карпінська Ольга  Володимирівна майстер народної творчості художнього  розпису на склі (вітраж) 1979 року народження, м. Житомир.

Карпінська Ольга Володимирівна добре відома в області та за її межами, як майстриня художнього розпису на склі (вітраж).

Картині, у яких скло виконує роль не захисту твору, а «холста», незвичайно цікаві і оригінальні. Живопис на склі це маленьке чаклунство, котрим не можливо не захоплюватись, адже сонячні промені, проходячи скрізь таке розписане скло, створює райдужну гру фарб – ефект калейдоскопа, доповнюючи і насичуючи роботу світлом. Роботи виграють не тільки від яскравого сонячного світла, але і від м’яких тонів заходу сонця і сяючих вечірніх вогнів, безмежно змінюючись на протязі дня і на протязі року.

У доробку майстрині біля 300 робіт. У своїх творах Ольга звертається до витоків і джерел народної творчості. Стилізовані роботи на українську тематику – це поєднання яскравих українських мотивів з традиційною вишивкою, українських соняшників пройнятих сонячним сяйвом Полісся.

Майстром виготовлено серію робіт для дітей: по мотивам ілюстрацій Сари Кей – роботи радужні, наповнені світлом та теплом. Серія картин з зображенням веселих звірят та героїв з улюблених казок. Серія натюрмортів, які вражають живописною яскравістю, світлом та живою енергією, різнобарвні живописні рамки, іменні роботи для малюків.

Карпінська Ольга Володимирівна активна учасниця регіональних, обласних, міських, всеукраїнських, міжнародних виставок традиційного народного та сучасного декоративно-прикладного мистецтва, містечок майстрів благодійних виставок.

За збереження, відродження і популяризацію самобутнього народного мистецтва рідного краю Карпінська Ольга Володимирівна неодноразово нагороджена Грамотами та Подяками.

За досягнуті успіхи у відроджені, збереженні та популяризації самобутнього народного мистецтва та етнографії рідного краю рішенням колегії управління культури від 22.12.2011 р. № 6/5 Карпінській Ользі Володимирівні присвоєно звання «майстер народної творчості».

Роботи Ольги – це душа, відкрите серце, безмежна фантазія, вони насичені теплом і любов’ю. Творчі плани майстрині сповнені пошуком нових задумів та проектів, як портретний живопис на склі, двійні – трійні роботи з 3д ефектом, розпис кераміки, годинників, ваз, а також дзеркал масштабних розмірів.

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=”thumbnails” theme_id=”1″ gallery_id=”47″ sort_by=”order” order_by=”asc” image_column_number=”5″ images_per_page=”30″ image_title=”none” image_enable_page=”1″ thumb_width=”180″ thumb_height=”120″ popup_fullscreen=”0″ popup_autoplay=”0″ popup_width=”800″ popup_height=”500″ popup_effect=”cubeH” popup_interval=”5″ popup_enable_filmstrip=”1″ popup_filmstrip_height=”50″ popup_enable_ctrl_btn=”1″ popup_enable_fullscreen=”1″ popup_enable_comment=”1″ popup_enable_facebook=”1″ popup_enable_twitter=”1″ popup_enable_google=”1″ watermark_type=”image” watermark_link=”https://www.tvorchist.com.ua” watermark_url=”https://www.tvorchist.com.ua/wp-content/uploads/photo-gallery/logo5.png” watermark_width=”90″ watermark_height=”90″ watermark_opacity=”30″ watermark_position=”bottom-right”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс