Головна » Новини » Казино Вулкан. Soccer Safari або як грати в гральні автомати безкоштовно


Soccer Safari – це ігровий автомат на тему Футболу, 5 барабанами, 30 лініями виплат і 600 монетами, з “диким” і Scatter можливостями, безкоштовними іграми та бонус-іграми. Гра була випущена Мікрогеймінг в початку червня 2010 року з іншим відео-слотом – Voila !, ігровий автомат з 243 шляхами до перемоги і безкоштовними бонусними іграми.

Граємо в гральні автомати безкоштовно

Футбольний турнір в Африці – ЧС-2010 – епічна подія, і Microgaming пропонує грати в гральні автомати безкоштовно и без реєстрації . Яскрава графіка в цьому кольоровому відео слоті об’єднує гострі відчуття від прекрасної гри, що виблискує золото довгоочікуваного спортивного чемпіонату і смішну колекцію кумедних африканських тварин, які тільки і чекають, щоб розважити шанувальників футболу. Зустрічайте футбольний турнір з цим новим онлайн ігровим автоматом з Футбольної тематикою і енергійною командою тварин, включаючи левів, леопардів, носорогів, слонів дикторів, гієн і інших.

Футбольне сафарі може доставити вам 2 000 х кращий джекпот тільки в основній грі, коли ви отримаєте 5 Wild Логотипів Футбольного Сафарі, так що ви можете виграти до 40 000 монет на лінію (до 8 000.00 в валюті), якщо ви робите ставку в 20 монет на цій лінії, то ж саме на безкоштовних іграх і 60 000 монет в бонусному раунді. Діапазон ставки в Футбольному Сафарі змінюється між 0,01 і 0,20 кредитів на лінії, з максимальною ставкою в 120,00 кредитів на всі 30 ліній. Таким чином, ваш максимальний виграш може бути до 24 748.00 кредитів на кожен спін в основній грі і до 54 444.00 в валюті на безкоштовних спинах.

Wild: Логотип Футбольне Сафарі є диким символом, який заміняє всі інші символи, крім розкиду Кубка і бонус символу Зебри. 5 Логотипів доставлять топовий джекпот в грі.

Scatter: Кубок є символом Scatter і може принести вам виграші від 1 сумарної ставки до 200x Ваших загальних ставок за 2 – 5 Кубків в будь-якому місці ігрового екрана. 3 або більше символів Кубка в будь-якому місці на барабанах, активують “Йти за Голом” бонусний раунд.

Безкоштовні гральні автомати безкоштовно

Божевільний Wild суддя Зебра є корисним символом, коли він приходить на барабани 1 і 5 – дві зебри активують бонусні Безкоштовні гри, де ви нагороджуєтеся 5 Wild безкоштовними іграми. Зебра-символи розширюються на всі позиції на барабанах 1 і 5. Символи знаходяться в такому положенні протягом 5 безкоштовних спинив. Зебра діє як “дикий” символ і замінює інші символи в виграшних комбінаціях. Плюс: Після п’ятого вільного спина, барабани 2, 3 і 4 стоять, а барабани 1 і 5 обертаються. Якщо 2 Зебри розкидані де-небудь на барабанах 1 і 5 протягом цього спина, бонусні Безкоштовні гри поновлюються!

Йти за Голом (Pick a Shot!) Бонус-гра

3 або більше символів Кубка розкиданого в будь-якому місці на барабанах активують “Йти за Голом” бонусний раунд, де ви можете виграти до 60 000 монет. У Йти за Голом бонусної грі ви обираєте кольору команди і одного гравця, щоб дізнатися значення множника. Залежно від гравця, якого ви виберете, ви можете виграти між 2x і 5x Вашої загальної суми ставок. Тоді ви оберете ворота. Якщо гравець потрапляє в ціль і забиває гол, ви можете виграти від 10x до 50x Ваших загальних ставок. Якщо не забиваєте гол, ви виграєте гарантований приз від 2x до 5x Ваших загальних ставок залежно від мультиплікатора. Кубок також є “Розкид” -символ з власним графіком виплат (1x до 200x загальних ставок) в цьому раунді.

Гембл функція

Будь-виграш, в тому числі виграші в бонусному раунді, можуть бути подвоєні з метою збільшення Ваших потенційних виплат.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс