Головна » Творчі колективи » Фольклорно-етнографічні колективи » Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив “Хуторяни”

Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив “Хуторяни” клубу с. Вирва Радомишльського району

Керівник — Володимир Кузьменко.

Колектив створено у 2007 році за ініціативи Володимира Петровича Кузьменка, який є його незмінним керівником.

У 2012 році колективу присвоєно звання “народний аматорський”.

Склад гурту налічує 10 учасників. При ФЕК функціонує молодіжний колектив «Полісянка».

Репертуар колективу складають українські народні пісні і обряди та твори сучасних українських композиторів.

“Хуторяни” учасник сільських мистецьких заходів і свят, а також фестивалів, конкурсів всіх рівні. У 2011 році колектив приймав участь у святі Івана Купала в Національному Музеї Архітектури і Побуту України с. Пирогів міста Київ (відзначений Подякою дирекції музею), а в 2012 р. був запрошений на осінню ярмарку в Національний музей Архітектури і Побуту України. “Хуторяни”, учасник Всеукраїнського фольклорно-етнографічного фестивалю «Золоті ключі» ім. В. Верховинця (Диплом І ступеня у номінації «Фольклорні колективи»,м. Ворзель, 2012 р.), переможець Всеукраїнського фестивалю «Введенські піснеспіви» (І місце , Диплом І-го ступеня в номінації «Місцеві колядки, щедрівки», м. Буча, 2013р.), учасник обласного свята «Ой на Івана, ой на Купала» (Почесна грамота, с. Буки, 2013 р.), 2013 р. – учасник осінньої ярмарки у Національному Музеї народної архітектури та побуту України (с. Пирогів міста Київ).

Діяльність колективу відтворена у фото-відео матеріалах , які зберігаються в світлиці речей самобутнього побуту сільського клубу с. Вирва.

Адреса колективу: село Вирва Радомишльського району Житомирської області.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс