Головна » Новини » Обласний огляд-конкурс сільських клубних закладів

        У грудні 2007 року завершив свою роботу обласний огляд-конкурс сільських клубних закладів (в рамках Всеукраїнського), який розпочався в червні і складався з трьох етапів…
        На першому етапі відділи культури i туризму РДА організували та провели районні огляди-конкурси, підготували і подали для розгляду обласного журі матеріали на свого переможця.
            Для участі у другому етапі, обласному, надійшло 23 комплекти таких матеріалів. Журі відмітило високий загальний рівень професійної підготовки учасників до конкурсу. За підсумками аналізу журі відзначило позитивні зміни в організації діловодства в закладах культури області, посилення їх партнерських стосунків із закладами освіти та громадськими організаціями, які займаються культурно-дозвіллєвою діяльністю. При визначенні переможців обов’язково враховано реальний стан кожного закладу-конкурсанта по ряду показників: стан матерiально-технiчної бази та залученням додаткових (позабюджетних) коштів для забезпечення їх дiяльностi; системність, рiзноманiтність форм та методів роботи; участь в районних, обласних та інших заходах; співпраця з громадськими органiзацiями, національно-культурними товариствами, культурологічними формуваннями i фондами; практика i досвід роботи, висвітлені в засобах масової iнформацiї.
            Переможцями обласного огляду-конкурсу стали будинки культури сіл:
Зарічани Житомирського р-ну (дир. Жердєва В.І.) – 3 місце;
Новаки Коростенського р-ну (дир. Бех Г.І.) – 2 місце;
Старосільці Коростишівського р-ну (дир. Юзефович Г.Г.) – 1 місце. Матеріали про діяльність останнього, як переможця обласного етапу, подано на Всеукраїнський огляд-конкурс сільських клубних закладів в м. Київ.
        За високий рівень підготовки до конкурсу відзначені подяками управління культури і туризму облдержадміністрації працівники будинків культури сіл: Райгородок Бердичівського р-ну (дир. Муц С.С.), Дворище Вол-Волинського р-ну (дир. Сапожнік Н.А.), Юрівка Любарського р-ну (директор Марцун Г.С.), Пищів Нов-Волинського р-ну (дир. Случак В.М.), Кишин Олевського р-ну (дир. Рабош А.В.), Єрчики Попільнянського (дир. Кудревич В.І.), Вишевичи Радомишльського р-ну (дир. Дорощук М.М.), Миропіль Романівського р-ну (дир. Глінська Л.О.), Очеретянка Червоноармійського р-ну (дир. Терещенко А.В.), Великі Коровинці Чуднівського р-ну (дир. Бурковський Ю.В.) та клубу с. Гарапівка Андрушівського р-ну (завідувач Трохимчук О.В.)
        Отримана інформація детально обробляється і узагальнюється, вивчається досвід роботи окремих закладів культури та їх працівників. На основі аналізу отриманих матеріалів ЖОЦНТ планує випуск збірки.
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс