Головна » Творчі колективи » Вокально-хорові колективи » Народний жіночий ансамбль народної пісні «Скарбничка» Коростишівського РБК

Самодіяльний колектив «Скарбничка» створений у 1997 році.його керівником був І.Ф.Пенчев. Першим

Колектив різноманітний за своїм складом. Тут співають педагоги, культпрацівники, будівельники, домогосподарки.

З часу створення колектив провів велику художньо-мистецьку роботу. В репертуарі колективу українські, російські народні пісні та авторські пісні самодіяльних композиторів. Репертуар колективу налічує понад 50 пісень. Були відроджені національні свята та обряди «Івана Купала», щедрівки, колядки, зустрічі весни, обжинки.

За роки свого існування колектив постійно бере участь у всіх заходах і концертах, які проходять на сцені районного Будинку культури. Колектив неодноразово виступав на обласній сцені у звітних концертах Коростишівського району, брав участь в обласних оглядах-конкурсах,  у Міжнародному літературно-мистецькому святі «Лесині джерела», що проходив у місті Новограді-Волинському. Брав участь у святах, що проходили в м. Києві в музеї побуту та архітектури  с.Пирогове..

Цього року на високому рівні було проведено вечір-портрет 10-ти річчя від дня створення народного колективу народної пісні «Скарбничка». Новорічну програму, яку підготував колектив, у грудні 1999 року було записано Житомирською обласною телерадіомовною компанією.

У 2005 році колективу присвоєно високе звання „народний”.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс