Головна » Творчі колективи » Вокально-хорові колективи » Народний хор працівників культури Малинського району

Колектив було створено у березні місяці 1982 року. Його керівником був В.В.Пономаренко. Основний склад хору – працівники культури району.

1985 рік – виступ колективу на сцені Житомирського облмуздрамтеатру в програмі «Моє Полісся голубе» та відкритті фестивалю до 40-річчя Перемоги радянського народу над фашистською Німеччиною в роки Великої Вітчизняної війни.

1986 рік – виступ колективу у м. Калінковичі Гомельської області Білоруської РСР.

1990 рік – керівником колективу стає Павло Васильович Недашківський, нинішній начальник відділу культури і туризму Малинської РДА.

1993 рік –  хоровий колектив -Лауреат Всеукраїнського конкурсу хорових колективів України в місті Києві.

1995 рік – присвоєно почесне звання «народний самодіяльний» колектив.

1996, 2001 роки – Лауреат Всеукраїнських фестивалів народної творчості з нагоди 5-ої та 10-ої річниці проголошення Незалежності України.

Колектив завоював гарячу прихильність і визнання серед шанувальників мистецтва нашої країни. Виступаючи на кращих сценах України, хористи не забувають про постійні концерти для земляків, постійно бере участь у всіх творчих, культурно мистецьких заходах міста, району: виступає в трудових колективах та сільських підприємствах.

Серед них – участь в обласному конкурсі хорових колективів на виконання творів поета і композитора, Лауреата Шевченківської премії, народного артиста України І.М. Сльоти, дня дружби трьох областей – Гомельської (Бєларусь ), Київської, Житомирської областей у місті Наровля, творчих звітах Малинського району в місті Житомирі та ін.

У 2005 році колектив став переможцем регіонального конкурсу.

Основу  художнього репертуару складають українські народні пісні в обробці українських композиторів та власні обробки керівника, а також твори сучасних композиторів.

Народний хор працівників культури Малинського району – мистецька гордість Малина, усього району. Колектив користується заслуженим авторитетом і повагою у глядачів району, області. Постійно знаходиться в творчому пошуку, готується до нових виступів перед шанувальниками народного мистецтва..

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс