Головна » Творчі колективи » Вокально-хорові колективи » Вокальний жіночий колектив «Вербиченька» клубу с. Радча Народицького району

Колектив був організований у серпні 1994 року. Ініціатором створення його була завідуюча клубом села Радча – Барсук Людмила Іванівна.

До складу колективу входять 9 чоловік (8 жінок, 1 чоловік – баяніст).

За  роки існування колектив дав багато концертів в різних населених пунктах Народицького району, в м. Овруч, в м. Наровля та селах Наровлянського району Республіки Білорусь.

У 1995 році колектив став Лауреатом І Міжнародного фестивалю народної творчості «Співай, моє Полісся». У 2000 році брав участь в обласному огляді народної творчості у рамках Всеукраїнського і був нагороджений дипломом Лауреата та медаллю «Козацькому роду нема переводу».

 У 2001 році брав участь у Всеукраїнському фестивалі майстрів мистецтв та народної творчості, присвяченому 10-й річниці Незалежності України і став дипломантом фестивалю.

У репертуарі колективу відомі українські народні пісні, пісні рідного села та Народиччини,  колядки, щедрівки, весільні обряди . Учасники колективу – представники різних професій, віку та освіти . але їх об’єднує  любов до пісні, любов до народної культури.

Барсук Людмила Іванівна керує колективом з моменту його заснування. За ці роки  виявила організаторські та творчі здібності. Нею були зібрані та розучені з колективом народні пісні даної місцевості. Під її керуванням було проведено багато концертів.  Людмила Іванівна – життєлюбна, активна, доброзичлива і в повсякденному житті, вимоглива до  себе та учасників колективу.  Відповідально ставиться до своїх обов’язків, вона користується повагою та авторитетом серед учасників колективу і жителів села.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс