Головна » Народний ансамбль народної музики «Гук» БК с. Жовтневе Попільнянського району

Ансамбль народних музик «Гук» було створено в 1983 році на базі будинку культури с.Жовтневе. Керівник колективу Євченко Касян Дмитрович.

Практично в колективі всі інструменти виготовлені його руками. Це і ліра, гук, бухало, цопало, свистало, сопілки, сурма, коза, козобас, трембіта, цимбали, тощо.

З метою створення дитячих колективів супутників колектив «Гук» перебазовано до Попільнянської дитячої музичної школи.

В даний час вирощено друге покоління ансамблю народних музик хлопчиків «Гучок», а в 2004 році створено аналогічний колектив-супутник ансамбль народних музик «Гучечок».

Ансамбль народних музик приймає участь у багатьох культурних  заходах, у тому числі   звітний концерт Житомирщини в Національному палаці «Україна».

Переможець 11-го Всеукраїнського фестивалю народної традиційної культури «Покуть» місто Харків, щорічний учасник Всеукраїнського літературно-мистецького свята на батьківщині М.Т.Рильського «Романівська весна».

В 2004 році серед фольклорних колективів системи музичних шкіл області у конкурсі народного музикування дитячий колектив «Гучок» був переможцем.

Колективи систематично приймають участь у загально-районних святах та заходах. Так в 2005 році дитячі ансамблі переможці районної об’єднаної акції «Творча обдарованість», що проходить в районі щорічно в День міжнародного захисту дітей, визнано лауреатом.

Ансамблі народних музик «Гук»,  «Гучок» та «Гучечок» систематично співпрацюють з Київським міським благодійним дитячим фондом. Є учасниками акцій для незахищених категорій дітей в києві «Проводи зими – зустріч весни», «Івана – Купала», міжнародний День захисту дітей – 1 червня, «День знань».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс