Головна » Творчі колективи » Вокально-хорові колективи » Зразковий дитячий ансамбль народної пісні «Перепілочки» БК с. Жовтневе Попільнянського району

Ансамбль народної пісні «Перепілочки», створений в 1990 році як колектив – супутник ансамблю «Хмелецвіт» села Жовтневого, складався з перших 12 учасниць і працював на базі будинку культури села.

За 18 років нині в ансамблі «Перепілочки» третє покоління учасниць.

З відкриттям в с. Жовтневе філіалу дитячої музичної школи та переходом туди працювати керівника колективу Лукашенка Олександра Олександровича, колектив було перебазовано для подальшого творчого росту до  філіалу музичної школи.

За час існування колектив приймав участь в Новорічних та Різдвяних заходах в Італії. А також своє мистецтво неодноразово демонстрував в Житомирі, Андрушівці, Ружині, Брусилові.

Учасник багатьох акцій спільно з Київським міським дитячим фондом для дітей сиріт та інвалідів України.

При колективі створено колектив-супутник хлопчиків «Козачата» в репертуарі якого козацькі та чумацькі пісні.

Ансамбль народної пісні «Перепілочки» (керівник Лукашенко О.О.) постійний учасник загально районних заходів та свят, учасник звітних концертів дитячої музичної школи.

Колектив використовує при виконанні своїх творів і має в наявності народно-побутові предмети селянського вжитку, що надають колориту та шумових ефектів.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс