Головна » Творчі колективи » Вокально-хорові колективи » Народний аматорський хор української народної пісні Радомишльського РБК

Колектив був заснований  у 1970 році. За своїм складом хор є мішаним. За час свого  існування народний хор «Джерело» систематично брав  участь  у місцевих та обласних оглядах художньої самодіяльності. Учасники колективу неодноразово виступали перед  воїнами   військових частин м. Радомишль, Макарів, брали участь у святі хорового мистецтва «Зорі Полісся» у м. Житомирі та святі хорового мистецтва  у м. Бердичеві.

Колектив постійний учасник концертів, які проводяться районним Будинком культури  у місті та районі.

В 2005 р.  група учасників жіночого складу хору  приймала  участь у обласному конкурсі гумористів, гармоністів, виконавців частівок та жартівливих пісень у смт Володарськ-Волинський, нагороджена Подякою управління культури обласної державної адміністрації. У 2007 р.  жіночий  колектив приймав  участь в обласному фестивалі хорової  пісні пам’яті А. Пашкевича «Мамина вишня» у м. Баранівка, нагороджений  Дипломом за ІІ місце.

В 2008 р. народний гурт «Джерело» взяв участь у  обласному конкурсі  гумору «Жартомир-2008» та нагороджений  дипломом за ІІ місце  у номінації «Гармоністи, виконавці частівок та жартівливих  пісень». У 2008 р. прийняв участь  у творчому звіті аматорських колективів  Радомишльського р-ну «Талантами славна поліська земля». За активну роботу по культурному обслуговуванню трудящих, пропаганду кращих  зразків народної творчості, високий художній рівень репертуару та виконавську майстерність хору в 1995 році присвоєне почесне звання «самодіяльний народний».

На даний час колектив працює над підвищенням своєї виконавської майстерності  та жанровою  різноманітністю репертуару.
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс