Головна » Творчі колективи » Вокально-хорові колективи » Народний аматорський хор Романівського РБК

Аматорський народний хор «Для душі» РБК створений в районному Будинку культури на початку 2001 року  керівниками  Рябим Алімом  Васильовичем  та Рябою Ганною Федорівною. В грудні місяці цього ж року колективу було присвоєно звання «народного».

Народний  аматорський хор «Для душі»  має досить гарну творчу біографію. Хор двічі побував  в Республіці Польща. Виступав у Кракові, Лежайську, Кольбушово, Гжешові та інших містах зробивши  в загальному за кордоном 35 концертів. Має два власних диски.

На серпень місяць 2008 року хоровий колектив «Для душі» офіційно  запрошений для участі у святкуванні днів української культури в  Республіці Польща.

В 2006 році на Національному Сорочинському ярмарку хор здобув І місце у фестивалі народної творчості. Більше ста колективів художньої самодіяльності з областей України та з-за кордону створювали унікальну атмосферу свята.

Хор «Для душі» приймав участь у Всеукраїнському огляді – конкурсі хорових колективів присвяченого 120-річчя від дня народження композитора – класика К.Г. Стеценка. (м. Київ, 2002 р.), у Х Загально польському та  ІУ Всеукраїнському фестивалі колядок (м. Рівне, 2002 р.) та на Міжнародному святі літератури і мистецтва «Лесині джерела» з нагоди відзначення 750-річчя міста Новоград – Волинського ( 2007 р.)

Хоровий колектив брав участь у обласному огляді – конкурсі хорових колективів  (м. Бердичів, 2002 р.), в І обласному фестивалі хорової пісні пам’яті А.Пашкевича «Мамина вишня» (ІІІ місце, м. Баранівка. 2007 р)  та творчих звітах району (в рамках обласного)   (м. Житомир, 2003 р. та смт Романів, 2008 р.)

Колектив щорічно бере участь в обласних фестивалях національної польської творчості та  приймає участь у проведенні обряду Різдвяних свят в місцевій церкві та костьолі.

Крім того,  хор неодноразово  виступав у Баранівському, Новоград-Волинському, Любарському, Чуднівському, Романівському районах та містах Бердичеві. Фастові.

Хор «Для душі», як кращий творчий колектив, був  поданий  для видавництва УІІ тому книги  «Хто є хто на Житомирщині. Видатні земляки».

В хорі налічується 31 чоловік. Репертуар різноплановий та різнохарактерний. Це українські, російські, польські пісні, твори класиків, сучасних авторів, духовні твори.

Колектив неодноразово був нагороджений грамотами, дипломами, подяками, грошовими преміями, подарунками, сувенірами.
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс