Головна » Творчі колективи » Вокально-хорові колективи » Народний аматорський ВІА смт Миропіль Романівського району

Народна вокальна студія  Миропільського  клубу створена в 2001 році.  Керівник вокальної студії  Петро Володимирович Клименко. В грудні 2004 року студії було присвоєно звання «народної». Учасники вокальної студії  Юля Лещук, Вадим Бардаш, Вікторія  Діхтярук,  Андрій  Солдатенко свої досягнення у вокальному співі  показують  на самих різноманітних фестивалях та конкурсах.

На У регіональному фестивалі сучасної української пісні «Поліські зорі» А.Солдатенко  зайняв  І місце (2005 р.), на УІ фестивалі «Поліські зорі»  в 2006 році отримав гран–прі.

На обласному благодійному фестивалі дитячої та юнацької творчості серед дітей сиріт та дітей з малозабезпечених сімей «Звичайне диво» в номінації «вокал» здобула І місце Юлія Лещук (Житомир, 2005 р.).На Всеукраїнському благодійному фестивалі дитячої та юнацької творчості серед дітей сиріт та дітей з малозабезпечених сімей «Звичайне диво» зайняла І місце Юлія Лещук (м. Київ, 2006 р.).

Головним здобутком вокальної студії є успішний  вихід на Всеукраїнський  рівень учасника народної вокальної студії Вадима Бардаша.

  • на Всеукраїнському фестивалі дитячо – юнацького естрадного співу       «Зірки, на сцену!»  зайняв  І   місце.(2005 р., 2006 р.)
  • на УІ Всеукраїнському відкритому  фестиваль дитячо-юнацького естрадного співу «Кришталевий жайвір»  зайняв І місце (м. Тернопіль, 2005 р.)
  • на фестивалі  «Кришталеві грона» зайняв  І місце (м. Виноградів, Закарпатської обл.. 2005 р. та ІІ місце  в 2006 р.)
  • на міжнародному фестивалі естрадної пісні для дітей та юнацтва «Співограй»  зайняв ІІ місце.(м. Кривий Ріг 2006 р.)

Аудіозаписи пісень у виконанні В. Бардаша неодноразово звучали по ІІ програмі українського радіо «Промінь», у дитячо-юнацькому хіт-параді  «Гості з майбутнього».

Музичний керівник Клименко П.В. нагороджений дипломом «Кращий викладач вокалу» (м. Тернопіль 2006 р.) та премією  поліської відзнаки «Срібні вежі» за І місце (Житомир 2006 р.).

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс