Головна » Творчі колективи » Вокально-хорові колективи » Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль БК с.Великий Луг

Колектив створено  у  1967 році. З  самого  початку  створення  (у рік 50-річчя  Великого  Жовтня)  це  була  хор-ланка, у  складі  якої  було 3  Герої  Соціалістичної  Праці, 3  кавалери  орденів  Трудового  Червоного Прапора.

У 1970 році майстерність хор-ланки була відзначена на республіканському огляді  бронзовою медаллю «Колектив-лауреат».

У 1972р. цей колектив був лауреатом районного, обласного та республіканського  фестивалю, присвяченого 50-річчю утворення СРСР, нагороджений дипломом 1 ступеня, двома  грамотами.

У 1975 р. хор-ланці присвоєно звання народного колективу. У 1977 р. хор-ланка  втретє стала лауреатом фестивалю і нагороджена дипломом 1 ступеня та великою золотою  медаллю.

З  роками колектив «омолоджувався», поповнювався новими учасниками, хоча  сутність його не змінилася: любов до рідного краю, палка закоханість у пісню  залишилися.

Сьогодні – це народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Великолугівчанка», у складі якого 11 талановитих жінок. Нинішній керівник – Телинчук  Р. О.

Колектив ансамблю постійний учасник культурно-мистецьких заходів, що проводяться в райцентрі; приймає участь в обласних оглядах-конкурсах. У серпні  2007 р. з нагоди Дня незалежності України творчий колектив занесено на районну  Дошку  Пошани за вагомий внесок у розвиток пісенної творчості та духовної спадщини  українського народу, нагороджений Почесною грамотою райдержадміністрації.

Репертуар колективу різноплановий, в ньому переважають українські народні пісні, обрядові пісні, є пісні місцевих авторів про рідне село.

В цьому році колективом поставлено 15 концертів. «Великолугівчанка» побувала  з  виступом у селах сусідніх районів – Баранівського та Новоград-Волинського.

Цей колектив із задоволенням сприймають глядачі різних категорій.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс