Головна » Творчі колективи » Вокально-хорові колективи » Народний аматорський ВІА «Терен» Черняхівського РБК

В 1971 році при районному будинку культури був створений вокально-інструментальний ансамбль «Терен», художній керівник Роман Капустін, музичний керівник  Василь Капустін. За короткий час колектив здобув широку популярність і визнання. Куди б він не приїздив ( виступав пізніше у складі ансамблю «Мріяни»),

у Москву, Ленінград, Київ, Далекий Схід, Сибір, Заполярря, на БАМ , не говорячи вже про інші міста і новобудови країни, скрізь його гостинно зустрічали і тепло проводжали любителі естради.

В 1978 році особливе визнання прийшло до соліста колективу Василя Капустіна, який став Лауреатом Всесоюзного конкурсу молодих виконавців, присвяченого ХІ Всесвітньому фестивалю молоді і студентів у Гавані, і в цьому в ж році ансамблю «Терен» було присвоєно звання «народний» .

Високу оцінку республіканського журі здобув гурт «Терен» на телевізійному проекті  «Сонячні кларнети» у 1982 році.

З великим задоволенням слухали пісні у виконанні «Терена» в Чорнобильській зоні.

І сьогодні колектив постійний учасник і неодноразовий переможець оглядів, конкурсів, Лауреат багатьох фестивалів, бажаний гість в трудових колективах району, області.

З приходом Василя Васильовича Капустіна на посаду начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації на початку 2008 року при гурті «Терен» створено студію дитячої естрадної пісні. Вперше в районі започатковано обласний фестиваль «Козацьких пісні і танцю», який з успіхом пройшов в червні місяці 2008 року в райцентрі із залученням відомих колективів області.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс