Головна » Творчі колективи » Вокально-хорові колективи » Народний хор ветеранів війни та праці Черняхівського РБК

В 1985 році  за ініціативою районної організації ветеранів був створений хор ветеранів при районному будинку культури. Художнім керівником хору за власною ініціативою була Гарбарчук Олена Василівна, директор районного будинку культури.

Склад хору – ветерани війни, вдови, ветеранський актив. В своєму репертуарі хор налічує більше як 120 пісень патріотичного, соціально-побутового та народного жанру, який виконується як із супроводом так і без супроводу. Учасники хору неодноразові гості з концертною програмою в селах району, в трудових колективах, в шкільних закладах.  Своє мистецтво ветеранський хор представляє і на всіх державних заходах перед учасниками урочистостей, приймає активну участь у фестивалях, творчих звітах та оглядах як районного так і обласного рівнів.

Репертуар колективу різноплановий. Він включає в себе українські народні, класичні та пісні періоду Великої Вітчизняної війни, твори сучасних композиторів, які пропагують патріотизм, любов до свого народу , до своєї Батьківщини, сприяють вихованню молодого покоління.

Хор ветеранів війни та праці налічує 36 чоловік, які забезпечені двома комплектами сценічних костюмів.

З 2004 року керівником хору є Каллер Людмила Карлівна.

В 2007 році за високу виконавську майстерність, художній рівень репертуару, вагомий внесок в розвиток культури українського народу та активну роботу по організації змістовного дозвілля населення колегія управління культури і туризму облдержадміністрації присвоїла колективу звання „народний аматорський”.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс