Головна » Творчі колективи » Вокально-хорові колективи » Народний вокальний ансамбль «Хміль» Новоград-Волинського МПК

Народний вокальний чоловічий ансамбль «Хміль» працює в міському Палаці культури з 2000 року. Ініціатором створення колективу був заслужений працівник культури України Іван Федорович Мамайчук.

З 2002 року керівником ансамблю став Микола Миколайович Куркач, якому в 2007 році було присвоєно звання «заслужений працівник культури України».

За період 2000-2007 роки ансамбль «Хміль» дав близько 475 повних концертів, багато з яких благодійні. В репертуарі колективу дуже широка палітра пісень – від народних, класичних, авторських до козацьких і військово-патріотичних.

В 2003 році вокальному ансамблю «Хміль» було присвоєно звання «народний».

Ансамбль неодноразово був відзначений подяками та грамотами обласного управління культури, грошовими преміями. Географія концертної діяльності постійно розширюється: Рівненська, Житомирська, Чернівецька області, Білорусь (м. Рогачов).

У 2004 році ансамбль «Хміль» став переможцем в номінації «Творчий злет року» під час проведення підсумків соціально-економічного розвитку міста Новоград-Волинського «Гордість міста», а в 2005 році отримав диплом ІІ ступеня за успішний виступ на регіональному фестивалі-конкурсі козацької пісні «Встань, козацька славо!», який проходив у місті Радивилів Рівненської області.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс