Головна » Творчі колективи » Вокально-хорові колективи » Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Черемшина» м. Житомир

Народний аматорський вокальний ансамбль «Черемшина» комунального закладу «Палац культури» засновано у 1970 році.Художній керівник Олена Корнієнко. Склад учасників колективу мішаний, що якісно впливає на виконавську майстерність та розширення репертуару колективу.

Художній керівник колективу закінчила Житомирське училище культури та Державну Академію керівних кадрів культури та мистецтв. Працює на посаді керівника колективу з 1994 року.

Колектив виступає на багатьох сценах нашого міста. Його глядачами є працівники підприємств, військовослужбовці військових частин, ветерани війни та праці, трудівники села і населення міста Житомир.

Аматорський вокальний ансамбль «Черемшина» приймає активну участь у всіх заходах , які проводить «Палац культури», а також в театралізованих масових святах, тематичних вечорах, народних гуляннях, які проводяться в нашому місті, загальноміських заходах, державних святах. Традиційною є участь в міжнародному фестивалі «Лесині джерела».

Колектив неодноразово нагороджувався подяками за участь у заходах, являється дипломантом ІІ обласного фестивалю пісенної творчості «Поліське перевесло» 2008 року, обласного пісенного фестивалю ім..К.Яновського 2007 року, має відзнаку «Золоті джерела» як переможці номінації « Кращий аматорський художній колектив».

Репертуар вокального ансамблю різноманітний. Поряд з класичними творами є українські народні пісні, пісні сучасних композиторів, а також пісні з українського фольклору, багато сучасних естрадних творів.

У перспективі – робота над розширенням складу колективу та оновлення репертуару.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс