Головна » Творчі колективи » Вокально-хорові колективи » Зразковий дитячий ансамбль «Дзвіночки» м. Житомир

Керівник ансамблю Я.І.Поліщук

Основи ансамблю були закладені у 1990 році, коли він був підготовчим хором зразкової студії Центру дитячої творчості „Струмочок” м. Житомира.

Керівником ансамблю є Ядвіга Поліщук, концертмейстером – Богдан Поліщук. Колектив нараховує 65 дітей: 16 хлопчиків і 49 дівчаток віком від 5 до 16 років. У репертуарі ансамблю релігійні, народні, класичні та естрадні пісні польською і українською мовами.

Репетиції проходять у приміщенні костьолу св. Софії. Підтримку ансамблю здійснювало Хелмське відділення Товариства „Спільнота Польська”, якому, зокрема, колектив завдячує придбанням 60 концертних костюмів.

За час існування ансамбль брав участь в обласних і міжнародних мистецьких заходах – Фестивалі „Веселка Полісся” (м. Житомир), Днях польської культури у Бердичеві, Фестивалі польських колядок у Хелмі (Польща). З благодійними концертами „Дзвіночки” виступали перед ветеранами війни, інвалідами, дітьми-сиротами.

У 2004 році колектив брав участь у V Фестивалі Польської культури в Україні в Національному будинку органної та камерної музики України.

У 2007 році колектив отримав звання зразкового.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс