Головна » Творчі колективи » Любительські об'єднання » Клуб «Колекціонер» МБК м. Коростень

Клуб «Колекціонер» працює при Коростенському МБК з 1974 року і об’єднує любителів філателії, нумізматики. Це люди різних професій, різного віку, яких об’єднує одна ідея – ідея колекціонування. Діяльність клубу направлена на пропаганду різних сфер життя, зокрема досягнень у галузі медицини, космонавтики, спорту, боротьбі за мир, охорони навколишнього середовища, історичних пам’яток, а також поповнення складу новими членами.

Об’єднання має свого голову – М.Т.Гаряніна, секретаря-казначея, який веде відомість сплати членських внесків на відкритий в збербанку рахунок. Засідання проводиться раз на тиждень.

План роботи клубу складується з трьох основних направлень:

–                           внутрішньо-клубна діяльність (засідання, розповіді про свої колекції, нові примірники, підготовка до виставки, обмін досвідом, традиції клубу: дні народження, ювілеї, зустрічі з одноклубниками та цікавими людьми, ветеранами філателії тощо);

–                           науково-освітня діяльність (огляд літератури, інформації, новинки, узагальнення досвіду);

–                           виставки. Серед найбільш цікавих виставок протягом 2008 року, організованих членами клубу: виставка старовинних монет на загальноміському святі з нагоди дня захисту дітей; виставки марок «Флора і фауна», «Пам’ятники України», «Досягнення медицини», «Космічні досягнення», «Поштові марки України»; виставка ентомолога (метелики, жуки) на святі з нагоди дня міста.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс