Головна » Творчі колективи » Любительські об'єднання » Клуб ветеранів війни та праці «Жива пам’ять» МБК м. Коростень

Клуб ветеранів війни та праці «Жива пам’ять» створений на базі Коростенського МБК.

Спочатку організували хоровий колектив. Поступово заняття із звичайних репетицій перетворились у творчі суспільно-політичні дискусії, тоді і виникла ідея створити колектив, який би об’єднав не лише любителів пісні, музики, художнього слова, майстрів прикладного та образотворчого мистецтва, а й тих, хто бажає відпочити – однодумців, своїх ровесників, разом поспілкуватися.

Так і з’явився клуб ветеранів війни і праці. Раз на місяць збираються ветерани на свої засідання. Згадують роки війни, фронтових друзів, як піднімали з попелища міста і села, а потім спливає пісня тих далеких полум’яних років.

Члени клубу проявляють активну життєву позицію, беруть участь у процесі оновлення нашого суспільства, вносять свій вклад у проведення заходів по вихованню молоді, пропагують бойові та трудові традиції, мають тісний зв’язок з громадськістю міста.

Форми роботи клубу різноманітні: вечори-зустрічі з ветеранами великої Вітчизняної війни “Це потрібно живим», вечори-спогади, тематичні концерти, вечори, присвячені Дню перемоги, святкові вогники «Осіннє золото» та інші.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс