Головна » Творчі колективи » Оркестри » Народний духовий оркестр «Малин» РБК

Духовий оркестр «Малин» створено у квітні 1993 року з ініціативи музикантів – духовиків міста на базі районного Будинку культури. До складу оркестру увійшли викладачі та учні Малинської дитячої школи мистецтв, робітники та службовці.

    Звання «народний» колективу присвоєно у 1994 році. Його керівник – випускник Житомирського музичного училища ім. В.С.Косенка, Одеської державної консерваторії ім.А.В.Нежданової Володимир Олексієнко – справжній ентузіаст і віддана своїй справі людина.

З метою підтримки оркестру в 1996 році було створено громадську організацію «Клуб шанувальників духової музики «Акорд», який опікується колективом і понині.

  Колектив – неодноразовий переможець обласних, всеукраїнського та міжнародного, конкурсів, фестивалів. Він, зокрема, лауреат Міжнародного конкурсу духової музики «Сурми-98», що проходив у м. Рівне під егідою Всесвітньої асоціації діячів духової музики (ВАСБЕ) при ЮНЕСКО. У 2002 році оркестр виборов перше місце у фестивалі-конкурсі духової музики

«Фанфари Севастополя», що проводився в Криму як заключний етап всеукраїнського огляду народної творчості. З концертною програмою колектив виступав також на урочистостях у м. Києві з нагоди 5-ої річниці проголошення Незалежності України, що проводилися на Співочому полі.

В 2004 р. з великим успіхом прийняв участь у фестивалі «Діко  Ілієв»

 (Болгарія).

  Оркестр постійно бере участь в обласних, районних, міських культурно-мистецьких акціях, виступає в багатьох містах та населених пунктах Житомирщини.

    Виступ колективу неодноразово транслювався на національних та комерційних каналах українського телебачення (телефільм «Мелодії міста Малина» – УТ -1, УТ-2, телепередача «Село і люди» – УТ-1, телепрограма «Телеманія» – телеканал «1+ 1», «Планета людей» та ін.

  Репертуар колективу складають твори українських

та зарубіжних авторів – від класиків до сучасних композиторів, обробки народних мелодій, популярної музики.

   Оркестр активно займається підготовкою молодих музикантів. Переважна більшість із них нині грає в професійних та аматорських колективах України, працює на викладацькій роботі або навчається в музичних закладах, стала лауреатами всеукраїнських та регіональних конкурсів.

11 червня 2008 року колектив відзначив своє 15-річчя.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс