Головна » Творчі колективи » Оркестри » Народний аматорський духовий оркестр Овруцького РБК

Духовий  оркестр  Овруцького РБК  був створений  у  далекому  1947  році.

В 1960  році керівником колективу музикантів став Лорман Михайло Йосипович – талановитий музикант і організатор. Саме за час  його керівництва , колектив підвищив свою виконавську  майстерність, поповнився новими талановитими  музикантами.

У листопаді  1967 року духовому  оркестру Овруцького

РБК присвоєно  звання «самодіяльний Народний». Нове звання  піднесло творчу   активність учасників колективу. Духовий оркестр – постійний учасник всіх

масових заходів, що проводяться в Овруцькому РБК , місті та районі і навіть за його межами. Біографія колективу багата творчими здобутками  і

досягненнями. Географія його виступів  не обмежується  лише межами району, його добре знають в області та за її  межами, в братній  Білорусі .

Творче натхнення, постійна праця над вдосконаленням своєї  професійної майстерності, технікою виконання, багатий досвід концертної діяльності  дали свої позитивні результати .  На всіх обласних оглядах – конкурсах, фестивалях,  аматорський Народний духовий  оркестр Овруцького РБК займає призові місця, про що свідчать численні нагороди, призи, дипломи та грамоти, а також диплом Лауреата та медаль «Всеукраїнського фестивалю  народної творчості»  (м. Житомир, 1999 р.).

З   1995  року  колектив  очолює  творча людина, музикант – Говоров Олександр Олександрович.  До цього часу  він  на протязі багатьох років був музикантом оркестру. Говоров О.О.  поставив перед колективом  нові завдання, як у творчому, так і  в організаційному плані, які були підтримані основним складом колективу.  З того часу духовий оркестр  веде активне творче життя,  проводячи репетиційну роботу, приймаючи участь у  житті  РБК, міста та району.

Учасники колективу  шанують і бережуть унікальні творчі традиції  і надбання  духового оркестру , які сприяють розвитку духової музики в районі,  виховуючи  у підростаючому поколінні  розуміння і любов до духової музики.

Треба сказати , що ця робота дає  позитивні плоди, адже  оркестр поповнився новими свіжими силами – молоддю .

Основу репертуару колективу складають твори класиків української, російської, зарубіжної музичної

культури , а також народні твори.

Великий внесок у творчі здобутки аматорського Народного духового оркестру  Овруцького РБК

належить всьому творчому колективу оркестру – пенсіонерам, робітникам , службовцям , учням –  за соціальним станом , а за  покликанням –  музикантам.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс