Головна » Творчі колективи » Оркестри » Народний духовий оркестр Радомишльського РБК

Духовий оркестр  районного Будинку культури  створений у 1970 р. За час свого існування оркестр систематично приймає участь у районних  театралізованих  заходах, концертах. У складі концертної бригади РБК об’їздив майже всі села району. У 2001 році  приймав участь у творчому звіті  аматорських колективів  Радомишльського р-ну «Новий день над Україною» у м. Житомирі.

Інструментальне тріо  у складі  батька Домбровського Анатолія Борисовича  та синів Юрія  та  Віталія  у 2001 р. приймало участь на Всеукраїнському конкурсі «Мелодія двох сердець», нагороджені дипломом І ступеня .

Інструментальний дует  у складі  Домбровського Анатолія Борисовича  та сина  Віталія Анатолійовича приймав участь  на обласному конкурсі родинної творчості у м. Новограді-Волинському в 2007 р., нагороджений дипломом за ІІ місце.

У січні 2008 р. духовий оркестр прийняв участь у творчому звіті  аматорських колективів  Радомишльського р-ну «Талантами славна  поліська земля».  Почесне звання «самодіяльний народний» духовому оркестру присвоєне у 2004 році. Колектив постійно працює над розширенням репертуару та виконавською майстерністю.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс