Головна » Творчі колективи » Оркестри » Народний аматорський духовий оркестр МПК (Бердичів)

Створений оркестр в 1970 році. З 1992 року його очолив  Тєтьоркін Анатолій Григорович, випускник Житомирського училища культури.

Репертуар оркестру різноманітний – це твори  сучасних композиторів  та композиторів – класиків. В 1973 році колектив духового оркестру отримав почесне звання «Народний».

Народний аматорський духовий оркестр – постійний учасник Республіканських, обласних, та міських оглядів – конкурсів духових оркестрів, неодноразово нагороджений грамотами та дипломами.

В 2002 році Народний аматорський духовий оркестр прийняв участь в обласному конкурсі духових оркестрів на святі духової музики в смт. Володар-Волинському, який приніс колективу черговий диплом переможців за заслужене перше місце, а в 2003 році колектив отримав ГРАН -ПРІ за найкращий виступ в обласному огляді – конкурсі духових оркестрів.. В квітні 2004 року, оркестр – учасник концертних програм з нагоди зібрання «Житомирське землячество», м. Дениші, а в травні відбувся виїзд у м. Іршанськ, участь в обласному огляді – конкурсі  духових оркестрів.

2005 рік – ювілейний для колективу. 25 листопада відбувся Ювілейний творчий вечір оркестру «Чарівні мотиви» з нагоди 35-річчя його створення. У концертній програмі були представлені твори  вітчизняних та іноземних композиторів, твори для малого складу оркестру, авторські твори Бердичівських композиторів.

2006 рік для колективу оркестру запам’ятався отриманням ГРАН – ПРІ                             в обласному конкурсі-огляді духових оркестрів   м. Володар-Волинський, у квітні цього року колектив підтвердив почесне звання «Народний аматорський». 

У 2007 році    оркестр вже вкотре  порадував бердичівлян здобуттям ГРАН-ПРІ  в обласному конкурсі духових оркестрів та святі духової музики в місті Бердичеві, а керівнику оркестру –  Анатолію Тєтьоркіну було присвоєно почесне звання Заслуженого працівника культури України.

За високі досягнення, колектив та його керівника нагороджено відзнакою міського голови на щорічній церемонії відзначення перемог, досягнень, рекордів бердичівлян «Місто нашої долі» у напрямках «Кращі в культурі» та «Славімо рідне місто»

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс