Головна » Майстри » Майстри декоративно-прикладного мистецтва » Андрушівський район

Невідомська Надія Степанівна,

«Майстер народної творчості» з художньої вишивки,

м. Андрушівка.

01.08.1941 р. н.,

Учасниця регіональних, обласних виставок.

Вох Надія Тимофіївна,

«Майстер народної творчості» з художньої вишивки,

м. Андрушівка.

31.03.1938 р. н.,

Учасниця регіональних, обласних виставок,

І обласного свята декоративно-прикладного

мистецтва «Майстерний червень» (м. Житомир).

Шпаківська Неоніла Володим м.Андрушівка майстер народної творчості художньої вишивки

Шпаківська Неоніла Володимирівна,

«Майстер народної творчості» з художньої вишивки,

м. Андрушівка.

24.01.1962 р. н.,

Учасниця регіональних, обласних виставок,

І-ІІ обласного свята декоративно-прикладного мистецтва «Майстерний червень» (м. Житомир).

Ковальчук Валентин Андрійович м.Андрушівка майстер народної творчості художник

Ковальчук Валентин Андрійович,

«Майстер народної творчості», художник,

м. Андрушівка.

14.10.1960 р. н.,

Учасник регіональних, обласних, Всеукраїнських,

Міжнародних виставок, І обласного свята

декоративно-прикладного мистецтва «Майстерний червень» (м. Житомир).

Розкопінський Лоенід Михайлович м.Андрушівка майстер народної творчості художник

Розкопінський Леонід Михайлович,

«Майстер народної творчості», художник,

м. Андрушівка.

21.01.1947.р.н.,

Учасник регіональних, обласних, Всеукраїнських,

Міжнародних виставок, І-ІІобласного свята

декоративно-прикладного мистецтва «Майстерний червень» (м. Житомир).

Крошко Іван Олександрович,

«Майстер народної творчості», художник,

с. Стара Котельня Андрушівського р-ну.

Ісмаілова Марина Петрівна,

майстер з вишивки стрічкою,

с. Гальчин Андрушівського р-ну.

Рожко Валентина Філімонівна,

майстер з мережених виробів,

м. Андрушівка.

Галінська Станіслава Володимирівна, майстер з художньої вишивки,

с. Стара Котельня Андрушівського р-ну.

Алексашкіна Надія Олександрівна, майстер з художньої вишивки,

с. Гальчин Андрушівського р-ну.

Могалюк Руслана Михайлівна,

майстер з художньої вишивки,

с. Крилівка Андрушівського р-ну.

Артемчук Олексій Миколайович,

майстер з художнього лиття,

с. Гальчин Андрушівського р-ну.

Васьков Юрій Петрович,

майстер художніх виробів з природнього матеріалу,

с. Нехворощ Андрушівського р-ну.

Кирилюк Сергій Миколайович,

майстер художнього плетіння з рослинного матеріалу, м. Андрушівка.

Загоруйко Леся Анатоліївна,

майстер з художньої вишивки,

с. Крилівка Андрушівського р-ну.

Огородник Людмила Броніславівна, майстер з писанкарства,

м. Андрушівка.

Рудюк Зоя Павлівна,

майстер з плетіння бісером,

м. Андрушівка.

Поліщук Тетяна Володимирівна,

майстер з мережених виробів,

с. Лісівка Андрушівського р-ну.

Хромченко Олег Олександров м.Анжрушівка  майстер художніх виробів з скла маталовітражі

Хромченко Олег Олександрович,

майстер з виготовлення металовітражів (художнє скло),

м. Андрушівка.

4.10.1961 р. н.,

Учасник регіональних, обласних виставок, обласного свята декоративно-прикладного мистецтва «Майстерний червень» (м. Житомир).

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс