Головна » Творчі колективи » Фольклорно-етнографічні колективи » Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив “Вишевичанка”

Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив “Вишевичанка” БК с. Вишевичи Радомишльського району

Керівник — Ядвіга Карпенко.

Колектив створено у 1970 році.

У 1990 році гурт удостоєний звання “народний”.

З 2013 колектив очолює Ядвіга Петрівна Карпенко.

Творчий склад ФЕК — 18 учасників.

Колектив має самобутній репертуар, переважну частину якого складають українські народні пісні, записані на теренах села Вишевичі: жартівливі, весільні, чумацькі, поминальні, козацькі, андріївські, колядки, щедрівки, веснянки, троєцькі та русальські, купальські, петрівчані, жнивні та обжинкові.

За період творчої діяльності “Вишевичанка” має певні мистецькі здобутки: І місце на радіо-конкурсі «Золоті ключі» та участь у телепередачі «І любов , і шана» (1987р.), призери конкурсів «Обереги пам’яті»(м. Житомир) та «Роде наш красний» (м. Тернопіль), учасники ІІ Міжнародного фестивалю фольклору (м. Київ),

лауреати конкурсу самодіяльної народної творчості «Поліські наспіви» у рамках ІІІ Всесоюзного фестивалю народної творчості, учасники етнографічних свят «Івана Купала» та «Осінь весільна» в Національному Музеї народної архітектури та побуту України, неодноразові учасники Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» (м. Новоград- Волинський).

Адреса колективу: село Вишевичи Радомишльського району Житомирської області.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс