Головна » Новини » Персональна виставка заслуженого майстра народної творчості України Ольги Дзюрбей

5 червня 2018 року спеціалісти ЖОЦНТ долучилися до відкриття персональної виставки заслуженого майстра народної творчості України Ольги Дзюрбей «Дивосвіт душі» (сучасний авангард).

Творчі полотна Дзюрбей Ольги Олександрівни, які увійшли до експозиції виставки є яскравими представникоми сучасного авангардного мистецтва, сповідують експресіонізм – художню стильову течію авангарду.

Головним творчим принципом майстрині є відображення суб’єктивного світобачення через авторське «Я» – переживань та емоцій. Художниця експериментує з кольорами і формою та імпровізує зі змістом.

Ольга Дзюрбей працює у власній техніці, що склалася в ході творчого пошуку свого неповторного стилю. Художниця знайшла свій почерк в образотворчому мистецтві, який робить її роботи впізнаваними серед безлічі сучасних авторів. Майстриня запрошує глядача в подорож, сповнену переживань і емоцій, в світ краси майбутнього і пройдешнього минулого. Образне мислення лягає на полотно різноманітними сюжетами. Для Ольги Дзюрбей не існує жанрових обмежень. ЇЇ сюжетні рішення і підходи до них – авангард, абстракція, символізм.

Виставка діятиме до 15 червня цього року в залі відділу літератури з мистецтв Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс