Головна » Планова та облікова документація

Планова документація

  1. Перспективні та річні плани (програми) роботи ЗККТ.
Зберігаються постійно
  1. Щомісячні плани роботи.
Зберігаються 2 роки
  1. Власні програми та заходи з актуальних проблем культурно-дозвіллєвоїдіяльності.
Зберігаються 5 років
  1. Плани роботи клубних формувань
Зберігаються 10 років

Облікова документація

  1. Журнал обліку роботи ЗККТ.
Зберігається постійно
  1. Журнал планування і обліку методичної роботи.
Зберігається постійно
  1. Журнал планування і обліку роботи аматорського клубного формування.
Зберігається постійно
  1. Журнали обліку роботи клубів за інтересами та аматорських об’єднань
Зберігаються постійно
  1. Облік платної діяльності (за узгодженням з бухгалтерією)
Зберігається 10 років
  1. Облік матеріальних та технічних засобів.
Зберігається 10 років

Ведення облікової документації. Одним із інструментів керівництва діяльністю клубного закладу є добре організований облік роботи, який дає змогу зробити аналіз стану справ, усього обсягу роботи, ходу виконання основних показників роботи клубу. В сучасному ЗККТ є три основних види обліку напрямків його діяльності.

Журнал обліку роботи ЗККТ(додаток № 14) фіксує весь обсяг роботи як на основній базі, так і на дозвіллєвих об’єктах, які знаходяться за межами закладу. В районних Будинках культури та методичних центрах облік методичної роботи (надання консультацій, виїзні консультації, стажування, вивчення передового досвіду та інше) ведеться в окремому журналі. Журнал заповнює директор або завідуючий закладом щоденно і зберігають протягом п’яти років. В журналі фіксується кожний захід окремо. Такі комплексні заходи як свято села, народне гуляння, День міста потребують запису кожного заходу, що входить до програми свята окремо, з вказівкою часу його проведення, місця і кількості відвідувачів. При реєстрації районних семінарів окремо фіксуються кожна лекція, практичне заняття чи показовий захід у тому порядку, як вони закладені в учбовому плані. Виставки фіксуються щоденно на протязі усього терміну їх демонстрації. Також фіксується проведення занять аматорських колективів, засідань та заходів клубів за інтересами (без розшифровки теми занять).

Журнал обліку роботи творчого аматорського колективу (додаток № 15) веде керівник і заповнює після проведення репетиції, заняття, вистави чи концерту. Зберігається постійно. У журналі вміщуються такі розділи: “Річний план роботи колективу”, розгорнутий “Список учасників”, “Облік відвідувань занять”, “Зміст проведених занять”, “Облік концертних виступів”.

Порядок ведення журналу:

Журнал обліку роботи колективу є основним документом обліку обсягу та змісту роботи, зберігається в художньому відділі Будинку культури або у директора БК, заповнюється особисто керівником аматорського колективу і підтверджується підписом старости.

Облік занять та концертів заповнюється не пізніш як на наступний день після їх проведення.

Правильність ведення журналу обліку роботи колективу два рази на місяць (14 і 29 числа) перевіряє керівник закладу культури (художній керівник або завідуючий відділом).

На основі журналу складається табель обліку фактично відпрацьованого часу, згідно учбовому розкладу і здається в бухгалтерію першого числа кожного місяця.

Репертуарні плани і звіти про проведену роботу складаються щоквартально.

Журнал обліку роботи клубу за інтересами або аматорського об’єднання веде керівник об’єднання, який заповнює після проведення засідання Ради чи заходу. Зберігається постійно. У журналі вміщуються такі розділи: “План роботи клубу”, “Протоколи засідання Ради клубу”, “Облік проведених заходів”, “Список членів клубу” (розгорнутий). Форма журналу складається самостійно.

Якщо клубний заклад не має власної бухгалтерії, то керівник закладу повинен мати журнали обліку платних послуг (товарно-касову книгу), матеріальних цінностей та технічних засобів. Цей облік ведеться за погодженням з централізованою бухгалтерією, яка обслуговує заклад або з бухгалтерією сільської Ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс