Головна » Новини » Відбулася творча зустріч майстрів вишивки та в’язання – «Відлуння минулого в творчості майстринь вишивальниць»

Відповідно до Плану роботи ЖОЦНТ на 2018 рік 23 березня спеціалісти Житомирського обласного центру народної творчості організували і провели  творчу зустріч майстрів вишивки та в’язання – «Відлуння минулого в творчості майстринь вишивальниць».

У творчій зустрічі, організованій з метою популяризації традиційних видів декоративно-прикладного мистецтва та ролі майстрів народної творчості у пошуку і збереженні  національних елементів нематеріальної культурної спадщини,  взяли участь провідні майстри вишивки та їх учні, майстри – аматори з міста Житомир та Житомирського району. В програмі зустрічі відбулось обговорення теми: «Відродження, розвиток, сучасний стан народних традицій вишивки та в’язання Житомирського Полісся» за участю: методиста по роботі з майстрами декоративно – прикладного мистецтва – Сегеди Н.К., провідного методиста по роботі з фольклорно-етнографічними колективами – Шегеди Н. М. та гостей заходу. Обговорення супроводжувалось презентаціями творчих робіт майстрів та їх учнів. Захід відбувся у виставковій залі Житомирського обласного краєзнавчого музею.

У рамках зустрічі завідуюча відділом етнографії Житомирського обласного краєзнавчого музею Невеська В.І. провела екскурсію виставки – «Атрибутика весільної обрядовості Полісся».

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс