Головна » Новини » Відбувся відбірковий конкурс ХVІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута–2019».

10 листопада 2018 р. у Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера та КЗ. Палац культури Житомирської міської ради відбувся відбірковий конкурс ХVІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута–2019». 

Конкурс є двадцять третім з 25-ти відборів, що проходять з березня по грудень 2018 р. в усіх 24 областях України та м. Київ, згідно з графіком проведення відбіркових конкурсів, відповідно до Плану роботи Міністерства культури України.

У конкурсі фестивалю пісні і музики взяли участь 60 виконавських одиниць у жанрах: рок, поп, і автентичного співу. Переможці конкурсу отримали право представляти Житомирщину у фінальних змаганнях фестивалю «Червона рута», що відбудуться у вересні 2019 р. в м. Чернівці.

До складу журі входили: Мирослав Мельник (виконавчий директор “Червоної Рути»), Василь Стапник, Валерій Нужда, Галина Шубіна, Назарій Степанюк, Юрій Градовський, Віктор Губанов, Валентина Невеска, Ангеліна Нестерова, Марія Масловська та Олександр Машевський.

Згідно з рішенням суддівської ради на чолі з директором фестивалю Мирославом Мельником переможцями стали:

в жанрі поп-музики:
Матвієнко Тетяна – с. Студениця Житомирського району

в жанрі рок-музики:

Грут «Мулен Руж» м. Баранівка
Гурт «Поки Пре» м. Бердичів
Гурт «Ловець Снів» м. Житомир

в жанрі українського автентичного фольклору:

Гуменюк Анастасія – м. Житомир
Пешкін Владислав – м. Житомир
Ватаг Леся – м. Бердичів
Шамшур Вікторія – м. Новоград-Волинський

Народний фольклорний ансамбль «Кралечки» Бердичівського районного Центру культури і дозвілля

Зразковий дитячий фольклорний колекти «Віночок» Бердичівського центру позашкільної освіти ім. О. Разункова.

Фольклорний гурт «Щебетухи» м. Бердичів

До складу резервістів зараховано

в жанрі поп-музики:

Коваль Валерія, Андрушко Олександра, Радзіва Аріна, Ткачишина Іванна, Дует Марина Губанова та Аліна Ковальчук, Маєвський Вадим, Зойцева Єлізавета, Толкач Вікторія, Іванюка Анастасія, Близнюк Олександра, Біденко Єлізавета, Поплавський Микола, Юпаткіна Юлія.

в жанрі фольклору:

Соколов Сергій, Юрчук Валерія, Гуцалюк Ксенія, Потайчук Марія.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс