Головна » Новини » Виставка творчих робіт «Весняний цвіт» Оксани Білецької

5 березня 2018 року спеціалісти ЖОЦНТ організували і провели відкриття виставки творчих робіт під назвою «Весняний цвіт» автором яких є житомирянка Оксана Білецька.

До експозиції виставки увійшло 52 картини виконані технікою вишивки нитками, бісером та стрічками, а також вишиті жіночі сорочки.

Головна тема робіт експонованих автором – відродження приємних краєвидів, квітів та інших зображень, задля відчуття прекрасного навколо у відвідувачів виставки, шляхом візуалізації та гармонічного злиття з представленими роботами.

Невичерпна енергія автора відчувається у кожному стібку, а клопітливий труд залишає відчуття приємної втоми яка надихає на більше.

Головна ідея виставки – нагадування про те, що попереду квітуча весна, яка проходить повз нас, і кожного разу все красивіша, але в потоці рутини справ, ми так і не наважуємося зупинитися та споглянути на навколишнє дійство під назвою – “весняний цвіт”.

На презентацію авторських робіт Оксани Білецької завітали: її родина, подруги та перша вчителька – заслужений майстер народної творчості України Журба Ірина Пилипівна.

Презентація супроводжувалась чарівною грою на фортепіано у виконанні учнів Житомирської музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера.

Виставка демонструється до 15 березня цього року у відділі літератури з мистецтв Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О. Ольжича.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс