Головна » Майстри » Майстри декоративно-прикладного мистецтва » Волошина Алла Олексіївна – заслужений майстер народної творчості України, іконопис

Волошина Алла Олексіївна заслужений майстер народної творчості України іконопис м. Житомир

Волошина Алла Олексіївна народилась 14 січня 1965 року у місті Волгограді.

Закінчила ЖДПУ імені І Франка, філолог.

Працює викладачем вищої категорії Житомирського училища «Сервісу та дизайну».

У доробку майстрині 500 робіт живописного зображення святих. Ікони виконані спеціальною технікою за традиційними приписами.

З 2007 року майстриня тісно співпрацює з Житомирським обласним Центром народної творчості, активна учасниця міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних виставок традиційного народного та сучасного декоративно-прикладного мистецтва.

За вагомий внесок у збереження культурних та мистецьких традицій і цінностей поліського регіону, творчий пошук та високу майстерність проведення майстер-класів, Волошина Алла Олексіївна неодноразово були нагороджена грамотами, дипломами та подяками.

За підтримки ЖОЦНТ відбулись презентації персональних виставок творчих робіт Волошиної Алли Олексіївни – «Святі імена».

Рішенням Колегії управління культури облдержадміністрації №2/3 від 26.06.2009 року за досягнуті успіхи у відродженні, збереженні та популяризації самобутнього народного мистецтва та етнографії рідного краю Волошиній Аллі Олексіївні присвоєно звання «майстер народної творчості» іконопису.

Указом президента України № 367/2015, 28 червня 2015 року Волошиній Аллі Олексіївні присвоєно почесне звання «заслужений майстер народної творчості України».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс