Головна » Новини » Всеукраїнський фестиваль-конкурс молодих митців музичного, театрального, хореографічного та образотворчого мистецтва

1-2 квітня 2017 року спеціалісти Житомирського обласного Центру народної творчості взяли участь у проведенні Всеукраїнського фестивалю-конкурсу молодих митців музичного, театрального, хореографічного та образотворчого мистецтва. Головним ініціатором та організатором Всеукраїнського фестивалю-конкурсу молодих митців музичного, театрального, хореографічного та образотворчого мистецтва «Хочу стати зіркою України» є Житомирський інститут культури і мистецтв Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Співорганізатори фестивалю-конкурсу – Міністерство культури України; Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв; управління культури, управління освіти і науки та департамент сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації; управління освіти та управління культури Житомирської міської ради.

2 квітня 2017 року відбувся гала-концерт Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Хочу стати зіркою” в приміщенні обласної філармонії

імені С. Ріхтера.

Журі визначило переможців конкурсу «Хочу стати зіркою України» у номінаціях:

 “сучасна хореографія”:
  • Гран-прі – студія сучасного танцю «Сюжет», м. Сєверодонецьк;

Вікова категорія 9-12 років:

  •  ІІ місце – студія сучасного танцю «Сюжет», м. Сєвєродонецьк;
  •  ІІІ місце – танцювальний колектив «А-studio», м. Жмеринка;

Вікова категорія 12-18 років:

  • І місце – студія сучасного танцю «Сюжет», м. Сєвєродонецьк;
  • ІІ місце – хореографічний колектив «Intro-dance», м. Прилуки;
  • ІІІ місце – хореографічний колектив «Fire-dance»;
“народна хореографія”:

Вікова категорія 9-12 років:

  • І місце –зразковий хореографічний колектив «Мальви» с. Вінницькі Хутори;
  • ІІ місце – танцювальні колектив «Калинонька», м. Горохів;
  • ІІІ місце – танцювальні колектив «Весняночка», с. Миролюбівка Житомирського району;

 Вікова категорія 16-18 років:

  • ІІ місце – хореографічний колетив «Intro-dance», м. Прилуки;
  • І місце –зразковий хореографічний колектив «Мальви», с. Вінницькі               Хутори;
  • ІІ місце – хореографічний колетив «Подільські мальви»;
  • ІІІ місце – хореографічний колетив «Fire-dance»;
“музичне мистецтво”:
  • Гран-прі – ансамбль сопілкарів Гніванська ДМЗ;
“естрадний вокал”:

 Вікова категорія 9-12 років:

  • І місце –Кухар Мар’яна Сергіївна – Гніванська ДМЗ;
  • ІІ місце – Никитюк Тетяна Станіславівна – Гніванська ДМЗ;
  • ІІІ місце – Поплавський Микола Вадимович, м. Житомир;

 Вікова категорія 13-15 років:

  • І місце –Федорів Мирослава Володимирівна, Баранівський БДТ;
  • ІІ місце – Бачинська Аліна Валеріївна, м. Житомир;
  • ІІІ місце – Кукош Роман Афанасьєвич, Баранівський БДТ;

Вікова категорія 16-18 років:

  • І місце – Літкович Олена Костянтинівна, м. Бердичів;
  • ІІ місце – Іванська Марія Вікторівна, м. Житомир;
  • ІІІ місце – Олійник Інесса Анатоліївна Гніванська ДМЗ;
“вокальні ансамблі”:

Вікова категорія 13-18 років:

  • І місце –вокальна група «Дивоцвіт» Гніванська ДМЗ;
  • ІІ місце – ансамбль джазового співу «Старий рояль», м. Бердичів;
  • ІІІ місце – дует «Карат»,с. Лісівщина Корост енський район;

Вікова категорія13-18 років:

  • І місце –ансамбль «Камертон» Гніванська ДМЗ;
  • ІІ місце – ансамбль «Сузір’я фантазій» Гніванська ДМЗ;

Вікова категорія 19-25 років:

  • І місце –тріо «Капріччіо», м. Баранівка;
“народний вокал”:

Вікова категорія 13-15 років:

  • І місце – Максимчук Юлія Миколаївна Гніванська ДМЗ;
  • ІІ місце – Дерев’янко Світлана Євгеніївна БШМ;
  • ІІІ місце – Дуб Анастасія Сергіївна Гніванська ДМЗ;
“академічний вокал”:

 Вікова категорія 9-12 років:

  • І місце –Соболєва Анастасія Сергіївна, Гніванська ДМЗ;
  • ІІ місце – Тройніцька Юлія, Тройніцька Вероніка Гніванська ДМЗ;
  • ІІІ місце – Лецкалюк Катерина Олександрівна смт. Городок;

Вікова категорія 13-15 років:

  • І місце –Сцьольна Дарина Юріївна, м. Горохів;
  • ІІ місце – Тимофієва Марія Сергіївна Гніванська ДМЗ;
“фортепіано”:

 Вікова категорія 9-12 років:

  • І місце – Саморіз Вікторія Віталіївна Баранівська ШМ;
  • ІІ місце – Безрукова Марія м. Житомир;
  • ІІІ місце – Єліна Валерія Романівна м. Овруч;

 Вікова категорія 13-15 років:

  • І місце –Шуляр Оксана Вікторівна – Гайсинська МШ;
  • ІІ місце – Байдик Катерина Сергіївна ЖМШ №1;
  • ІІІ місце – Шепетюк Поліна Олександрівна, м. Житомир;
“фортепіанні ансамблі”:
  • І місце – Іськова Вікторія, Муравська Ольга, м. Бердичів;
  • ІІ місце – Безрукова Марія, Безрукова Анастасія, м. Житомир;
“інструментальні ансамблі”:

 Вікова категорія 9-15 років:

  • І місце –ансамбль народних інструментів Гніванська ДМЗ;
  • ІІ місце – квартет духових інструментів Гніванська ДМЗ;
  • ІІІ місце – ансамбль гітаристів Гніванська ДМЗ;
“інструментальний жанр”

 Вікова категорія 13-16 років:

  • І місце –Гальчук Кирило Вячеславович, м. Бердичів;
  • ІІІ місце – Каргучев Максим Сергійович Гніванська ДМЗ;

 Вікова категорія 13-16 років:

  • І місце –Левченко Софія Тимофіївна, м. Житомир;
  • ІІ місце – Кобельник Іванна Олександрівна Гніванська ДМЗ;
  • ІІІ місце Галіцька Надія Русланівна, м. Житомир;
“театральне мистецтво”:

 Гран-прі – Масна Ірина Михайлівна, м. Житомир;

Вікова категорія 9-12 років:

  • І місце –Гайдай Вячеслав Русланович, м. Бердичів;
  • ІІ місце – Курільчук Марія Вікторівна, м. Бердичів;
  • ІІІ місце – Петрук Петро Валерійович, м. Бердичів;

Вікова категорія 13-17 років:

  • І місце – Сватова Валерія Володимирівна, м. Бердичів;
  • ІІ місце – Бриль Софія Григорівна, м. Бердичів;
  • ІІІ місце – Соловйова Анастасія Олегівна, м. Бердичів.

Всі Лауреати Всеукраїнського фестивалю-конкурсу молодих митців музичного, театрального, хореографічного та образотворчого мистецтва отримали дипломи та призи.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс