Головна » Новини » Всеукраїнський фольклорний фестиваль “Купальські роси”

З 6 на 7 липня 2018 року в селі Немиринці Ружинського району відбувся щорічний Всеукраїнський фольклорний фестиваль “Купальські роси”. Засновником та меценатом цього величного дійства є відомий український політичний діяч Павло Жебрівський, який народився саме на цій землі.

У цьому році фестивалю виповнилось 15 років. Серед гостей Фестивалю були представники з багатьох областей України та з 27 країн Світу.

Програма “Купальських рос” складалась з двох частин: концертної та обрядової. У концертній частині програми фестивалю танцювальні та музичні колективи створювали атмосферу справжнього свята, а надвечір гості “Купальських рос” побачили “Магію купальської ночі” з традиційними обрядами, притаманними святу Івана Купала. “ Феєрія купальської ночі” почалась після заходу сонця. У відтворенні народних обрядів взяли участь: фольклорний ансамбль національного обряду “Родослав” та студенти хореографічного відділення Житомирського коледжу культури та мистецтва імені Івана Огієнка. Виступи аматорських фольклорних колективів Житомирської та Київської областей зачаровували глядачів. Учасники кружляли навколо Марени, пускали вінки на воду та стрибали через багаття. Неймовірну феєрію свята посилили піротехнічні ефекти.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс