Головна » Новини » Житомирський обласний Центр народної творчості оголошує Всеукраїнський літературний конкурс “Житомир TEN”

 

До участі у Конкурсі запрошуються учасники літературно-мистецьких об’єднань, члени поетичних клубів, самодіяльні автори.

Вік учасників – від 16 років.

Твори на конкурс приймаються з 10 вересня до 15 жовтня 2018 року.

Конкурс проводиться з метою:

– розвитку жанру поезії;

– популяризації та вшанування імені видатного житомирянина – поета і перекладача Бориса Тена (Миколи Васильовича Хомичевського);

– обміну досвідом і зміцнення творчих зв’язків між українськими літературно-мистецькими об’єднаннями, поетичними клубами, самодіяльними авторами та залучення їх до участі в культурному житті Житомирщини.

На електронну адресу конкурсу zhytomyr[email protected]ukr.net учасник надсилає добірку творів з 5 віршів (поеми до розгляду не приймаються), яка розглядається членами журі, та заявку учасника за встановленим зразком.

Після попереднього ознайомлення із творами журі прослуховує конкурсантів і визначає переможців за такими критеріями оцінювання:

актуальність і тематична спрямованість творів (гострота тематики, особливості авторського стилю, розкриття головної думки і художніх образів твору);

– оригінальність сюжету та версифікаційна майстерність (володіння різними жанрами поезії (вірш, сонет, октави, катрени, терцини, рубаї тощо); для римованих віршів – дотримання віршового розміру, ритму, римування; володіння різною віршовою технікою (ямб, хорей, амфібрахій, дактиль, анапест, білий вірш, верлібр); наявність новаторських експериментів (вірш у вірші, паліндроми, вірші-фігури тощо));

– рівень володіння словом (культура мови, виконавська майстерність, володіння увагою глядача).

На конкурсі учасники читають 1 вірш, тривалість виступу не повинна перевищувати 3 хвилин. За підсумками конкурсного перегляду журі визначає 10 переможців. Після закінчення конкурсу переможці беруть участь у заключному гала-концерті.

Конкурс відбуватиметься 26 жовтня 2018 року у Житомирському обласному Центрі народної творчості за адресою: м. Житомир, вул. Трипільська (8-го Березня), 5.

Про графік проведення конкурсу буде повідомлено додатково.

Телефони для довідок: (0412) 240-886, (099) 506-73-07

Заявка

на участь у Всеукраїнському літературному конкурсі “Житомир TEN”

Відомості про учасника

Дані (заповнюється учасником)

Примітки

Прізвище, ім’я та по-батькові (повністю), літературний псевдонім (якщо твори подаються під псевдонімом)
Місце проживання (місто, селище, село)
Електронна адреса
Поштова адреса (для паперової пошти)
Контактні телефони (з кодом міста або мобільного оператора)
Назви інших поетичних конкурсів та фестивалів, на яких був присутній учасник

 

 

 

 

 

 

Стисло про попередні творчі досягнення учасника та участь у літературному житті (видані збірки, членство в літобєднаннях, отримані літературні премії, звання тощо)  

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Анонс